عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دونالد ترامپ در کنار محمد رضا شاه پهلوی +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
دونالد ترامپ در کنار محمد رضا شاه پهلوی +عکس

دونالد ترامپ در کنار محمد رضا شاه پهلوی

 

دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی ایالات متحد آمریکا که پیروزی اش در انتخابات جنجال آفرین شده است ، در بسیاری از نطق هایش رسانه ها را به شدت سرزنش مینمود. اکنون وی به دفتر یکی از روزنامه هایی که از منتقدین سیاستهای اوست رفته و در کنار قاب عکس محمد رضا شاه پهلوی نشسته است .به گزارش ایران ناز روز سه شنبه دونالد ترامپ بالاخره دل را به دریا زد و به تحریریه روزنامه ای رفت که به شدت از آن متنفر هست؛ نیویورک تایمز…

 

به گزارش ایران ناز، آقای پرزیدنت که از ژانویه کار خودش را شروع می کند، در جمع روزنامه چی های نیویورک گفت که اگر این روزنامه را مطالعه نکند، شاید بیشتر عمر کند اما افسوس که مجبور است این «مطبوعه» را بخواند! جدای از اینکه رفتن ترامپ به تحریریه نیویورک تایمز برای بسیاری از آمریکایی ها جالب بود، نکته ای حاشیه ای، این بازدید را برای ایرانیان، جذاب کرد! درست در جایی که ترامپ، ایستاده بود، قاب عکسی از آخرین شاه ایران، محمد رضا پهلوی وجود داشت!

 

دونالد ترامپ در کنار محمد رضا شاه پهلوی +عکس

 

عکسی که تقریبا در پرسپکتیو دیوار تحریریه نیویورک تایمز قرار داشت. امروز که تصاویر این بازدید ، رسانه ای شد و دست به دست در شبکه های اجتماعی چرخید، بسیاری از کاربران ایرانی، آن را دیدند و درباره اش به شوخی و جدی، پست یا کامنت گذاشتند. دیوار تاریخی نیویورک تایمز در تحریریه این روزنامه، ترامپ را دوباره سوژه ایرانیان کرد!

 

 

مطالب مرتبط:

 

چرا پوست صورت ترامپ نارنجی است +تصاویر

 

ازدواج همسر اول ترامپ با این پسر جوان +عکس

 

اخراج خانم مجری زیبای تلویزیون بخاطر حمایت از ترامپ +عکس

 

روش پول در آوردن عجیب دختر زیبای ترامپ + عکس

 

 جدیدترین عکسهای ایوانکا دختر جذاب دونالد ترامپ

 

تصاویر و بیوگرافی همسر زیبای دونالد ترامپ

 

حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام کلینتون و ترامپ +تصاویر

 

تصاویر گریه طرفداران کلینتون و شادی طرفداران ترامپ