عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

راهنمای خرید نوروزی تور آنتالیا

راهنمای خرید نوروزی تور آنتالیا

راهنمای خرید نوروزی تور آنتالیا

 

عید نوروز یکی از مظاهر باشکوه فرهنگ ایرانیان و مهم‌ترین تعطیلات سالانه آنان را تشکیل می‌دهد. به واسطه‌ی این امر، بخشی از مردم، این فصل را برای سفر برمی‌گزینند. اما تنوع پکیج‌ها گاه باعث گیج شدن و بدتر از آن، انتخاب اشتباه می‌شوند.

 

هر چه مسیر انتخابی مسافر، پرطرفدارتر باشد، تنوع و تعدد پکیج تورها در آن مسیر بیشتر بوده و طبیعتا نیاز به شناخت دقیق‌تر مهم‌تر می‌شود. از محبوب‌ترین تورهای نوروز می‌توان به تور آنتالیا اشاره کرد. آژانس مقتدر سیر تابان، از مجریان مستقیم تور آنتالیا، قصد دارد تا در این راهنما، شرایط تورهای آنتالیا را تشریح کند تا مسافران با تسلط و آشنایی کامل تور خود را برگزینند.

 

راهنمای خرید نوروزی تور آنتالیا

 

شناخت پارامترهای بسته‌های تور آنتالیا

بسته‌های تور مسافرتی دارای مشخصات و خصوصیات ویژه‌ی خود هستند که تفاوت‌های جزئی یا عمده در آن‌ها، بر روی کیفیت و قیمت آن‌ها موثر است. شناخت این عوامل به مسافران کمک می‌کند تا در زمان گزینش از میان بسته‌ها، منطبق‌ترین با خواسته‌های خود را برگزینند.

 

  ▪  عامل پرواز

از عوامل مهم در یک سفر راحت و پر از آرامش، داشتن پروازی دقیق و بدون دغدغه است. خوشبحتانه با توجه به استقبال فراوان از مسیر آنتالیا تنوع و تعدد پروازهای این مسیر بسیار زیاد بوده و مسافران امکان انتخاب‌های فراوانی را خواهند داشت. از خطوط هوایی داخلی که در این مسیر فعالند می‌توان به قشم‌ایر، آتا و تابان اشاره کرد. همچنین در کنار این‌ها برخی ایرلاین‌های ترکیه‌ای که از کیفیت بالاتری برخوردارند نظیر اطلس‌جت، فری‌برد و سان‌اکسپرس هم به مسافران خدمات ارائه می‌کنند.

 

به گزارش ویرلن؛ نکته‌ی پر اهمیت در بحث پرواز، ساعت آن است. گاهی بی توجهی به این عامل و صرف دقت به قیمت ممکن است بیشتر شما را متضرر کند. بهترین ساعات پروازی آن‌هایی‌ست که عامل اقامت بیشتر شما در مقصد می‌شود. برای مسیر آنتالیا در زمان رفت می‌بایست پروازهایی را انتخاب کرد که پیش از ظهر حرکت می‌کنند و در مسیر بالعکس پروازهای بعد از ظهر بهترین‌ها خواهند بود.

 

  ▪  عامل محل اقامت

در مسیرهای تفریحی و به‌خصوص تفریحات آبی، پراهمیت‌ترین عامل برای سفر، محل اقامت است. از آن‌جا که اکثر مسافران به قصد استراحت و تفریح به این شهر زیبا و ساحلی سفر می‌کنند. بنابراین هر چه امکانات هتل از جمله رستوران‌ها، بازی‌های آبی، تفریحات متنوع، حمام‌های ترکی و سالن‌های ماساژ و امکانات دیگری را داشته باشد کیفیت سفر بالاتر خواهد بود. شاید فکر کنید هتلی با چنین شرایط قیمت بالایی خواهد داشت اما واقعیت آن است که لذت سفر ارزش چنین هزینه‌ای را دارد و در کنار آن در نظر داشته باشید اگر هتل‌های عادی صرفاً سرویس ALL را عرضه می‌کنند که شامل وعده‌های غذایی و میان‌وعده می‌شوند. هتل‌های پر امکانات معمولاً سرویس‌های UALL و MAX.ALL دارند که برخی از امکانات و تفریحات آن‌ها نیز رایگان بوده و این در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کند.

 

  ▪  عامل فصل سفر

نوروز شروع بهترین فصل سفر به آنتالیاست. اگر چه اوج سفرها به این مقصد ساحلی خرداد تا شهریور است اما هوای معتدل نوروزی کم کم امکان ارائه خدمات به مسافران را آماده می‌کند.

 

  ▪  عامل تاریخ سفر

در هر فصلی از سفر که قرار داشته باشیم، برخی تاریخ‌ها در قیمت بسته‌های تأثیر دارند. این تاریخ‌ها ممکن است تعطیلات در کشور مبدأ باشد یا جشن و رویدادی خاص در مقصد. نوروز هم از آن دست تاریخ‌هایی که قیمت‌های آن به واسطه‌ی تقاضای بالا بالاتر از تمامی طول سال است ولی در همین نوروز هم تاریخ‌هایی که پرواز آن‌ها  ۲۷ اسفند تا ۲ فروردین است از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

 

  ▪  عامل مدت زمان سفر

تورهای آنتالیا چون بیشتر به منظور استراحت و تفریح استفاده می‌شوند اکثراً در قالب ۶ شبه ارائه می‌شوند. اما این مدت زمان در نوروز ممکن است تا ۱۰ شب افرایش داشته باشد. آنتالیا از آن دست شهرهایی‌ست که علاوه بر ساحل‌هایی زیبا، جاذبه‌های طبیعی و همچنین مکان‌های تاریخی فراوانی دارد که شاید حتی ۱۰ شب نیز برای لذت فراوان از آن کم هم باشد.

 

راهنمای خرید نوروزی تور آنتالیا

 

حال که عوامل اصلی موثر در بسته‌های تور را بررسی کردیم، لازم است تا مسافران، بسته‌ها را با توجه به جزئیات مطروحه بررسی کرده و با مد نظر قرار دادن نیازها، توقعات و توانایی مالی خود، مطابقت داده و بهترین گزینه را انتخاب کنند. امید آن‌که این نکات کمکی در بهبود کیفیت سفر شما در نوروز ۹۷ داشته باشد.

 

انواع تور آنتالیا

در تمامی فصول و به خصوص در زمان‌های پرمسافر، تورهای عادی آنتالیا به صورت روزانه در  حال اجرا هستند، اما یکی از پر طرفدارترین انواعی که بخشی از مسافران در پی آن هستند، تور لحظه آخری آنتالیا است. این نوع تور، در زمان‌هایی که ظرفیت تور در روزهای منتهی به اجرای تور تکمیل نشده باشد، عرضه می‌شود، بنابراین اگر قصد برنامه‌ریزی بلندمدت دارید یا آن‌که تعدادتان بالاست، منتظر ماندن برای چنین تورهایی -به‌خصوص برای نوروز- کمی با ریسک مواجه است.

 

فارغ از این نوع پرطرفدار، تورهای خاص که با امکانات سطح بالا و خدمات لوکس عرضه می‌شود که مشتریان خاص خود را دارد، که نوع تور لاکچری آنتالیا است. انواع برشمرده شده معمولا در طول سال و حتما در فصل‌های پر ترافیک در دسترس هستند، اما برخی تورها در دوره‌ی زمانی خاصی برگزار می‌شوند که به عنوان مثال می‌توان تورهای نوروزی را نام برد، گاهی یک رویداد خاص ممکن است عامل برگزاری توری شود، از این جمله می‌توان به تورهای نمایشگاهی اشاره کرد.

 

خدمات مقتدر سیر برای تورهای آنتالیا

این‌که یک آژانس برگزارکننده اصلی یک مسیر باشد، تاثیر مهمی در کیفیت و قیمت یک بسته دارد. آژانس مقتدر سیر،  در طول سال و به‌خصوص در عید نوروز امسال، چارتر پروازهای خطوط هوایی سان‌اکسپرس و اطلس‌جت ترکیه را داشته و با توجه به تجربه‌ی بیش از ده ساله‌ی خود، با اکثر هتل‌های آنتالیا همکاری کرده و با امکانات و خدمات آن‌ها آشنایی کامل دارد و این باعث خدمات بهتر و  قیمت منصفانه‌تر خواهد شد.

 

راهنمای خرید نوروزی تور آنتالیا

 

راهنمای خرید نوروزی تورهای آنتالیا

بسته‌های تور آنتالیا برای نوروز از اواسط دی عرضه می‌شوند، علت این امر استقبال فراوان مسافران از این مسیر است. برخی از مسافران به دلیل آ‌نکه توانایی برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند، سریعتر خرید خود را انجام می‌دهند. در کنار این گونه مسافران، عده‌ای دیگر به واسطه آن‌که به دنبال بهترین‌ها برای سفر خود، نظیر بهترین تاریخ پروازی، بهترین هتل‌ها یا ایرلاینی خاص هستند نیز سریعتر اقدام به خرید کنند. اگر شما از این دست افراد هستید، حداکثر تا پایان بهمن ماه فرصت دارید. از آن‌جا که مقصد آنتالیا به ویزا نیاز ندارد، بنابراین تا میانه تعطیلات نوروز نیز، فروش آن‌ها ادامه خواهد شد و مسافران می‌توانند، با خرید تور آنتالیا نوروز 97 از تعطیلات نوروزی خود لذت ببرند.