اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

این که یک زن رژ لب قرمز می زند نشان دهنده این نیست که می خواهد به راحتی با شما وارد رابطه شود. حتی ممکن است بدست آوردن این زن سخت هم باشد

 

اما تنها به این دلیل که یک زن رژ لب قرمز زده دلیل نمی شود که فکر کنید زن خوبی نیست. فکر نکنید زنی که رژ لب قرمز زده زن عجیب و بد و به دور ادب، احترام و مهربانی است.

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

استفاده زن ها از این نوع رنگ برای لب ها نه تنها برای جذابیت بلکه برای تجربه ای نو بدست آوردن و حس کردن دنیا به شکلی دیگر است. یک زن گاهی بدون هیچ دلیلی و نه برای موقعیت خاصی رژ لب قرمز می زند.

 

اکثر اوقات وقتی از زنی پرسیده می شود که برای چه رژ لب قرمز می زند؟ او پاسخ خواهد داد “برای خودم”.زنی که این رنگ را به لب هایش می زند عاشق خودش است و اهمیتی نمی دهد که شما درباره اش چه فکر می کنید.

 

بسیاری از زن ها تحت تاثیر زنان دیگری که خودشان را دوست دارند قرار می گیرند. وقتی زنی برای اولین بار رژ لب قرمز می زند احساس قدرت زیادی می کند و گویی شکست ناپذیر است.

 

این زن اعتماد به نفس زیادی دارد و کسی نمی تواند او را مغلوب کند. رژ لب قرمز قدرت اوست. او اهمیتی نمی دهد که شما فکر کنید زن ها باید بدون استفاده از آرایش هم خوشحال باشند.

 

زن ها بدون آرایش و رژ لب هم حالشان خوب است و مشکلی با آن ندارند پس این فکر را از سرتان بیرون کنید چون آن طور که فکر می کنید نیست.او اهمیتی نمی دهد که امروز چه روزیست و آیا امروز مناسب رژ قرمز زدن هست یا نه.

 

برخی از مردم فکر می کنند که رژ لب قرمز تنها برای مهمانی ها و قرار های عاشقانه است اما زن ها هر وقت که بخواهند و حس کنند که به آن نیاز دارند به سراغش می روند که ممکن است این زمان هر روزی در هفته و هر ساعتی در روز حتی 8 صبح باشد.

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

اشتباه نکنید زیرا او این رژ لب را برای شما نمی زند. رژ قرمز زدن خانم ها هدفی در جلب کردن توجه دیگران نیست. او از ظاهر که دارد راضی است و اگر از او بخواهید که به دلیلی و به خاطر فکر بقیه رژش را پاک یا کم رنگ کند او این کار را نخواهد کرد.

 

برای زنی که رژ لب قرمز می زند همه چیز آن طور که فکر می کنید عجیب نیست.او کار های همیشگی اش را انجام می دهد و درباره انجام کارهایی از قبیل خوردن، آشامیدن،

 

کار کردن، رانندگی و یا بوسیدن به ظاهرش فکر نمی کند. اگر زمان آشنایی شما با خانومی زمانی باشد باشد که رژ لب قرمز دارد به احتمال زیاد با خود فکر می کنید که یک زن قوی و قدرتمند پیدا کردم.

 

برای او مهم نیست که شما از آرایش خوش تان می آید یا نه و حتی به عقیده و فکر شما درباره رژ لب زدن فکر نمی کند. او ممکن است فکر کند که شما اشتباه می کنید.

 

رژ لب مانند چیزیست که تنها در اختیار خانم هاست و مردها از آن بی نصیب هستند. این حس مانند داشتن چیزی جادویی یا تجربه ای متفاوت است که مردها قادر به درک آن نیستند.

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

رژ لب قرمز حس قدرت به او می دهد. برخی از زن ها رژ لب قرمز را قبل از اتفاق ناخوشایندی که قرار است رخ دهد می زنند تا قدرت بیشتری در مواجه با آن داشته باشند.

 

ممکن است این زمان قبل از به هم زدن یک رابطه، تولد، مرگ یا یک سفر سخت باشد. رژ قرمز به او کمک می کند تا حس تسلط بیشتری نسبت به وقایع و شرایط داشته باشد.

 

شخصیت شناسی رژلب قرمز

رنگ قرمز عشق ، انرژی زیاد و فعال بودن شما را نمایش می دهد و با این رنگ فرکانس های عاطفی زیادی از خود منتقل می کنید . شما با رژلب قرمز اعتماد به نفس بالایی دارید و در روابط عاطفی موفق خواهید شد .

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

شما رفتار جدی دارید و از دیگران هم می خواهید که با شما جدی رفتار کنند. خیلی احساساتی و آسیب پذیر هستید و چیزی برای مخفی کردن ندارید. می توانید در رابطه عاطفی موفق شوید و در کنار همسرتان قلب خود را بدون هیچ هراسی برای او باز می کنید.

 

شخصیت شناسی رژلب صورتی

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

رژلب صورتی معصومیت و در مقابل جذابیت و شیطنت شما را نمایش می دهد. در واقع در مقابل عشق تان با پا پیش می کشید و با دست پس می زنید. وقتی طرف مقابل برای اولین بار شما را می بیند، نمی داند واقعا از رابطه چه می خواهید. البته احتمالا خودتان هم از این مساله اطمینان ندارید.

 

شخصیت شناسی رژلب جیگری

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

با این رژلب شخصیت قاطع و قدرت خود را نشان می دهید و شاید در ابتدای راه کمی عقب بکشید و از ملاقات طرف مقابل خودداری کنید. برای شناخت شما زمان زیادی نیاز است و طرف مقابل باید صبر داشته باشد.

 

شخصیت شناسی رژلب گلبهی

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

برای قرار ملاقات شور و شوق زیادی دارید اما باید کمی اعتدال داشته باشید. می خواهید مورد توجه اطرافیان قرار گیرید و برای رسیدن به اهداف تان عجول هستید. می دانید در کجا باید دنبال سرگرمی باشید.

 

شخصیت شناسی رژلب بنفش

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

با رژلب بنفش می خواهید به اطرافیان نشان دهید که منحصر به فرد هستید. این رنگ همیشه روشن فکری و خلاقیت شما را در معرض نمایش قرار می دهد. پس طرف مقابل در قرار ملاقات ها باید انتظار هر رفتار غیر منتظره ای را داشته باشد.

 

شخصیت شناسی رژلب بدون رنگ

 

رمز و راز رژ لب قرمز و ناگفته های زنانه (روانشناسی رژ لب)

 

شما با رژلب بدون رنگ دوست ندارید راه اشتباهی بروید و با نزدن رژ به طرف مقابل می گویید: من همینی هستم که می بینی . شما با این عقاید با طرف مقابل تان بسیار رو راست و صادق هستید.

 

نکته های مهم در استفاده از رژ لب قرمز که باید بدانید

1 – دقت در ترکیب رنگ

رنگ قرمز از سه رنگ زرد و نارنجی و آبی گرفته شده است که برای رژ قرمز پررنگ باید ترکیبی از این سه رنگ در رژ استفاده شده باشد. ولی برای قرمز معمولی و یا قرمز روشن باید ترکیبی از دو رنگ زرد و نارنجی بیشتر استفاده شود و برای رنگ آبی آن دقت شود که از آبی روشن استفاده شود. روشنی رنگ آبی باعث می شود که زردی رنگ دندان ها کمتر به نظر برسد .

 

چگونه می توان این تفاوت را پیدا کرد ؟

باید در هنگام خرید از پوست روی مچ دستتان استفاده کنید و رژ ها را روی آن امتحان کنید .چرا که روی مچ دست رگ ها ی آبی پیدا هستند و رنگ رژ را به خوبی می توانید تشخیص دهید.

 

2 – رنگ پوست خود را در نظر بگیرید

رژ قرمزی که بیش از حد آبی در آن باشد باعث می شود که پوست صورت را تیره نشان دهد چرا که قرمزی که آبی آن زیاد است حالت بنفش کبود می گیرد .بنابراین برای پوست های تیره توصیه می شود از قرمز روشن استفاده شود تا پوست را روشن تر نشان دهد.

 

3 – رژ لب قرمز همانند رنگ توت قرمز ( روشن )

اگر می خواهید از رژ لب قرمز روشن استفاده کنید که مانند رنگ توت قرمز باشد باید رنگ آن به آبی نزند و سفارش می شود هنگام استفاده از این رژ لبخند یادتان نرود . این رنگ رژ کاملا شیک و کلاسیک است .

 

4 – استفاده نکردن از براق کننده

نباید از رژ لب های قرمز براق و یا از براق کننده بر روی رژ قرمز استفاده کرد چرا که براق شدن لب ها روی رژ قرمز باعث می شود دندان ها کمتر سفید به نظربرسند.

 

5 – خط های دور لب و دهان

باید خط های کنار دهان و دور لب را جداگانه و به آرامی با رژ قرمز پر کرد که این کار باعث می شود که کل لب شما جلوه ی بهتری پیدا کند و زیباتر و جذاب تر نشان داده شود.

 

6 – بخش کردن رژ روی لب

با کمک انگشت دست و یا هر چیز نرم دیگری مانند یک پد نرم رژ را کاملا روی لب پخش کنید تا به خورد لبتان برود و یک حالت طبیعی به لب هایتان بدهد.