عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

رونالدو برنده توپ طلا شد + تصاویر و فیلم

مجموعه : مجله خبری روز
رونالدو برنده توپ طلا شد + تصاویر و فیلم

رونالدو برنده توپ طلا شد + عکس و فیلم

 

به گزارش ایران ناز مراسم باشکوه اعلام برنده توپ طلا برگزار شد و این بار فاتح توپ طلا کسی نبود به جز کریس رونالدو . بهترین بازیکن تاریخ فوتبال اروپا رونالدوی پرتغالی شد تا برای بار چهارم توپ طلا را با خود به خانه ببرد .

 

در مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال جهان کریس رونالدو با کسب چهارمین توپ طلا، بهترین بازیکن تاریخ فوتبال اروپا شد.به گزارش ایران ناز کریس رونالدو پرتغالی،لیونل مسی آرژانتینی و آنتونیو گریزمن فرانسوی 3 کاندیدای دریافت توپ طلای سال 2016 بودند .شایان ذکر است 8 سال توپ طلا بین رونالدو و مسی دست به دست می شود 

رونالدو برنده توپ طلا شد + تصاویر و فیلم

براساس این گزارش کریس رونالدو ستاره پرتغالی به دلیل گلزنی های بسیار زیاد و لیونل مسی به دلیل موفقیت در رقابت های کوپا آمریکا و آنتونیو گریزمن به دلیل موفقیت در رقابت های یورو 2016 کاندیدا شدند.

 

نزدیک به چند هزار هوادار ژاپنی رئال مادرید جشن شادمانی را در محل اسکان یاران رونالدو به راه انداختند و اولین تبریک های حضوری را به رونالدو گفتند.توپ طلا برای چهارمین بار به رونالدو رسید

 

اظهارات رونالدو پس از تصاحب توپ طلا

رونالدو برنده توپ طلا شد + تصاویر و فیلم

 

رؤیایم دوباره و چندباره به حقیقت پیوست. چیزی ندارم بگویم غیر از تشکر از هم‌تیمی‌هایم.در تیم ملی پرتغال و رئال مادرید. سال رؤیایی من، رؤیایی به پایان رسید.

 

 

هر چند جلد اول مجله فرانس فوتبال (شاید به عمد) لو رفته بود و خبر از انتخاب کریستیانو رونالدو می‌داد اما رسانه‌های معتبر جهان برای انتشار خبر رسمی آن منتظر ماندند.

 

مارکا اسپانیا نوشت: تصویر منتسب به جلد مجله فرانس فوتبال، حکایت از تصاحب توپ طلای جهان توسط رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید دارد اما باید برای نشر واقعیت صبور بود.

 

فرانس فوتبال به عنوان یکی از معتبرترین نشریات ورزشی در اروپا به‌ دلیل عکاسی خبری و آمار دقیق بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا و پوشش گسترده‌ای از لیگ‌های فوتبال اروپایی برگزار کننده این مراسم معتبر اما تا حدودی ویترین و تبلیغاتی است. این نشریه برای نخستین‌ بار در سال 1946 منتشر شد و از همان ابتدا نیز با آمارهای خواندنی خود به یکی از محبوب‌ترین ماهنامه‌های ورزشی در رشته فوتبال تبدیل شد.

 

چندی پیش فیفا به همکاری 6 ساله خود با این نشریه برای اهدای جایزه توپ طلا پایان داد. این جایزه که در سال 1956 پایه گذاری شد و برای بیشتر از سه دهه، به بهترین بازیکن اروپا داده تعلق می‌گرفت، بین سال های 1991 تا 2009 و پیش از ادغام با جایزه مرد سال فیفا، به بهترین بازیکن جهان اهدا می‌شد.

 

مطالب مرتبط:

 

لیونل مسی برنده توپ طلا شد + واکنش عجیب رونالدو

 

جنجال خرید رونالدو از دونالد ترامپ +عکس