عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

رژیم شیر برای کم کردن سریع وزن

رژیم شیر برای کم کردن سریع وزن

رژیم شیر برای کم کردن سریع وزن

 

همراهان همیشگی ایران ناز با ما همراه باشید تا با یک رژیم آسان و مناسب جهت کاهش وزن سریع جهت شرکت در مهمانی ها و مراسم آشنا شوید . در این بخش از ایران ناز دستور رژیم شیر با کاهش چشمگیر وزن در دو هفته را قرار داده ایم.فراموش نشود که این رژِم تنها باید دو هفته اجرا شود.

 

 رژیم شیر تنها برای یک یا دو هفته می باشد. این رژیم مناسب برای افرادی است که می خواهند چند کیلو از وزن خود را برای شرکت در مهمانی و مجالس سریع کم کنند. هم چنین می توان از این رژیم برای پاکسازی بدن قبل از انجام رژیم اصلی استفاده کنید. البته چنان چه وزن تان بالاست می توانید در کنار رژیم های متعادل هر 3 ماه یکبار این رژیم مقوی را تکرار کنید.

 

رژیم شیر نوعی رژیم پاک کننده بدن از سموم است و به همین دلیل مسکن اعصاب بوده و فشار روانی بر فرد رژیم گیرنده وارد نمی شود. این رژیم به دلیل دارا بودن کلسیم فراوان سلامت اسکلتی و عضلانی به ویژه در خانم ها را در بر دارد.

 

رژیم شیر برای کم کردن سریع وزن

 

دستور اجرای رژیم شیر

 

صبحانه: 1 ل شیر کم چرب+ 1 عدد خرما+ 1 عدد میوه فصل

 

نهار: 2 ل شیر کم چرب + 2 عدد خرما+ نصف موز

 

عصرانه: 1 ل شیر کم چرب + ا عدد خرما + ا عدد میوه فصل

 

شام: نصف سینه مرغ کباب شده یا آب پز شده + 1 سیب زمینی کوچک آب پز با کباب شده+ 1 کاسه سالاد بدون چربی (شامل کاهو، هویج،کرفس، خیار، گوجه و هر سبزیجاتی که تمایل داشته باشید)

 

عزیزان در قسمت شام به دلیل این که در روز رژیم کامل شیر را دارید باید دستور شام را کامل اجرا کنید چون در هنگام خوابیدن بدن انرژی بیشتری برای تنظیم و متابولیسم بدن نیاز دارد و برای اینکه در خواب دچار اختلالات عصبی و بیماری نشوید دستور شام با روز کاملا متفاوت می باشد.

 

نکته دیگر این که کسانی که انرژی بیشتری داشته باشند می توانند در روز ورزش های نه چندان سنگین انجام دهند تا عضلات آن ها دچار افتادگی نشود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

کاهش وزن سریع با این رژیم غذایی مناسب

 

طرز تهیه سالاد رژیمی و خوشمزه پلومن