عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

زن باردار با انفجار آیفون 7 سوخت +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
زن باردار با انفجار آیفون 7 سوخت +عکس

زن باردار با انفجار آیفون 7 سوخت +عکس

 

ماجرای انفجار تلفن های سامسونگ و آیفون تبدیل به سوژه رسانه ها شده است و هفته ای نیست خبری مبنی بر انفجار گوشی موبایل نشنویم ! به گزارش ایران ناز این بار این اتفاق شوم برای یک زن باردار رخ داد و او را دچار سوختگی شدید کرد . ماجرای انفجار گوشی های موبایل در ابتدا برای گلکسی نوت ۷ رخ داد و سپس به چندین گوشی دیگر از جمله آیفون هم سرایت کرد. حالا بار دیگر در خبرها گفته شده که انفجار یک آیفون ۷ موجب سوختگی درجه دو یک زن باردار شده است.

 

ماجرای انفجار تلفن‌های همراه هوشمند تمامی ندارد. ماجرایی که در ابتدا برای گلکسی نوت ۷ رخ داد و سپس به چندین گوشی دیگر از جمله آیفون هم سرایت کرد. حالا بار دیگر در خبرها گفته شده که انفجار یک آیفون ۷ موجب سوختگی درجه دو یک زن باردار شده است.

زن باردار با انفجار آیفون 7 سوخت +عکس

این زن که ملانی نام دارد در هنگام خواب گوشی خودش را به شارژ می‌زند و پس از چند ساعت احساس سوختی می‌کند و متوجه می‌شود که گوشی بدنش را سوزانده است. او با مراجعه به بیمارستان متوجه می‌شود که نوع سوختگی درجه ۲ بوده. ملانی موبایل خودش را به یکی از فروشگاه‌‌های محلی اپل می‌برد و ماجرا را بازگو می‌کند. هنوز مشخص نیست که اپل در قبال این اتفاق چه کار می‌کند؛ اما مشخص شده که گوشی برای بررسی‌ها بیشتر به دفتر اصلی این شرکت فرستاده شده است.

 

البته این زن حاضر به تعویض آیفون نشده و گفته که اعتمادش به این محصول را از دست داده است. او از جمله افرادی بود که از نسل اول آیفون تا آیفون ۷ را خریداری کرده بود.در حال حاضر ملانی به جراحی پلاستیک نیاز دارد تا بتواند آثار سوختگی را از بین ببرد. گوشی ملانی روی تخت و بین چند بالشت قرار گرفته بود و همین موضوع گرمای گوشی را زیاد کرد تا اینکه موجب آتش‌سوزی و سوختگی شد.

 

مطالب مرتبط:

 

اقدامات اولیه وقتی گوشی شما در آب می افتد

 

سوختن خانه ای به دلیل منفجر شدن یک گوشی (عکس)

 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی