اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سقوط مرد از بالکن بخاطر ساطور کشی زنش

سقوط مرد از بالکن بخاطر ساطور کشی زنش

 سقوط مرد از بالکن بخاطر ساطور کشی زنش

 

عصبانیت زن از دست شوهرش کار دست مرد بیچاره داد ! به گزارش ایران ناز مرد بیچاره که قبلا طعم کتک و  عصبانیتهای زنش را چشیده بود این بار وقتی زنش با عصبانیت با ساطور به او ضربه زد از ترس جانش خود را از بالکن آپارتمان به پایین پرتاب کرد !

 

به گزارش ایران ناز مردی از ترس زن ساطور کش از بالکن پایین پرید.شب جشن نوئل ( کریسمس) برای همه نه تنها شادی آفرین نیست بلکه دردسر ساز است! یک زن 58 ساله فرانسوی هنگام آماده کردن شام شب نوئل به دلیلی نامشخص از دست شوهر میانسالش خشمگین می شود و با پهنای ساطور ضربه ای را به سر مرد می زند.

 

شوهر که قبلا بارها فوران خشم زنش را تجربه کرده بود به محض اینکه زن به او نزدیک می شود به سوی بالکن دویده و پس از باز کردن در به پایین شیرجه می زند.

سقوط مرد از بالکن بخاطر ساطور کشی زنش

آپارتمان این زوج در طبقه دوم یک مجتمع مسکونی در شهر تولوز فرانسه قرار دارد. مرد بینوا علاوه بر شکستگی سرش ناشی از ضربه ساطور چندین استخوانش هم به دلیل سقوط شکسته و به بیمارستان منتقل می شود.

 

پلیس شهر تولوز زن را دستگیر کرده و فعلا وی در بازداشت است. این زوج از جمله افرادی هستند که نه تنها شب نوئل را با شادی سپری نکرده بلکه هر دو نفر دچار دردسر هم شدند: یکی روی تخت بیماستان و دیگری در بازداشتگاه پلیس!

 

مطالب مرتبط:

 

حمله بی رحمانه با ساطور به بچه های مدرسه ای

 

سقوط کودک 1 ساله از ساختمان 11 طبقه (عکس)