عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

در اینبخش با ستاره هایي آشنا می‌شویم کـه جت شخصی دارند، البته جت شخصی در سطح درجه یک! نه مثل هواپیمای سردار آزمون! این ستاره ها کـه مولتی میلیاردرهای واقعی هستند

 

در بین دارایی هاي بی شمار خود جت هاي لوکس هم دارند و هر وقت بخواهند بـه هر کجا کـه بخواهند می‌روند، امروز با این بچه پولدارهای هالیوودی آشنا میشویم.

 

جت شخصی دواین جانسون

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

دواین جانسون را سالها اسـت کـه می‌شناسیم و بـه‌خوبی می دانیم این هنرپیشه نیرومند و خنده‌رو پس از موفقیت در مسابقات کشتی‌ کج، راهی هالیوود شد و کار و کاسبی خوبی برای خودش در مرکز سینمای دنیا بـه‌ راه انداخته اسـت.

 

دواین جانسون کـه ۱۰ دوره سابقه قهرمانی در کشتی‌کج را در کارنامه‌اش دارد موفقیت خودرا در مسابقات کشتی‌ کج مدیون خانواده‌اش اسـت.جالب اسـت بدانید تمامی اعضای خانواده دواین منجمله پدر، پدربزرگ و دایی‌هایش اهل کشتی کج بودند.

 

دواین جانسون بـه لحاظ مال و مکنت نیز کاملاً از مال دنیا بی‌نیاز اسـت و بـه‌گزارش ایران ناز و نقل از مجله فوربز درسال ۲۰۱۸ دواین با درآمدی نزدیک بـه ۱۲۴ میلیون دلار در هر سال، در فهرست پنجمین سلبریتی پول‌ساز جهان قرار گرفته اسـت.

 

کاملاً مشخص اسـت هرچقدر کـه ثروتمند هم باشید بازهم نمی توانید چنین ثروتی را خرج کنید.در نتیجه ولخرجی‌هاي دواین جانسون پایانی ندارد و خبر هـای زیادی از خریدهای رنگ و وارنگ جانسون را در رسانه‌ ها شاهد هستیم.

 

یکی از این خریدها، یک جت شخصی اسـت کـه گفته می شود دواین جانسون بـه قیمت گزاف ۲۲۰ میلیون دلار، این هواپیما را خریداری کرده و بـه لطف این جت‌شخصی، در کمترین زمان دنیا را زیر پا می گذارد.

 

جت شخصی فلوید می‌ودر

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

علاقه‌مندان مسابقات بکس بـه‌خوبی فلوید می‌و در را می‌شناسند و میدانند با مشت‌زنی طرف هستیم کـه تا کنون در هیچ مبارزه‌اي شکست نخورده و از ۵۰ مسابقه‌اي کـه در آن حضور داشته اسـت، ۵۰ برد مسلم داشته.

 

چنین رکورد بی‌سابقه‌اي باعث افزایش دست مزد فلوید می‌و در شده و در همین راستا درسال ۲۰۱۵، مجله فوربز، می‌و در رابه‌عنوان پردرآمد‌ترین سلبریتی دنیا معرفی کرد.گفته می شود می‌و در درسال ۲۰۱۵ چیزی حدود ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته اسـت.

 

می‌و در تنها در عرض یک شب و با حضور دریک مسابقه چیزی نزدیک بـه ۱۰۰ میلیون دلار درآمد دارد و از هر فرصتی برای ولخرجی و گشت و گذار بـه دور دنیا استفاده می کند. در همین راستا یک فروند هواپیمای جت شخصی در بین خرید‌هاي فلوید می‌و در بـه چشم میخورد.

 

جت شخصی جکی چان

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

جکی چان ازآن دسته سلبریتی‌هاي بسیار محبوب در بین ایرانی‌ها اسـت و مردم سایر قسمت‌هاي دنیا نیز علاقه خاصی بـه این هنرپیشه هنگ‌کنگی خنده‌رو دارند. اگر شـما هم از طرفداران جکی چان هستید

 

حتما بـه‌خوبی می دانید کـه با یکی از پرکارترین هنرپیشه‌هاي دنیا طرف هستیم کـه بیشتر از ۱۰۰ فیلم بلند را در کارنامه‌اش دارد.چنین کار و تلاشی، پول خوبی را برای جکی چان بـه‌دنبال داشته و گفته میشود درسال ۲۰۱۶، جکی چان چیزی نزدیک بـه ۶۱ میلیون دلار پول درآورده اسـت.

 

ثروت جکی چان بالغ بر ۴۰۰ میلیون‌ دلار برآورد می شود و بـه‌عنوان یکی از ثروتمند‌ترین هنرپیشه‌ هاي هالیوودی بـه‌حساب می آید. جت شخصی از نوع امبرائر لگسی ۵۰۰ «Embraer Legacy 500 jet» او، قیمتی نزدیک بـه ۲۰ میلیون دلار دارد.

 

جت شخصی دن بیلزریان

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

اگر اهل اینستاگرام باشید بـه احتمال زیاد نام دن بیلزریان «DAN BILZERIAN» را شنیده‌اید. بیلزریان کـه در شبکه‌هاي مجازی با نام پادشاه اینستاگرام لقب گرفته، ازآن دسته سلبریتی‌هایي بـه‌حساب می آید کـه زندگی بسیار مجلل و پرخرجی دارد.

 

بیلزریان ازآن دسته سلبریتی‌هایي اسـت کـه ثروت هنگفتی را از پدر بـه ارث برده اسـت، از طرف دیگر خودش هم ید طولایی در قمار دارد.او درسال ۲۰۱۰ بـه‌عنوان یکی از موفق‌ترین بازیکن‌هاي پوکر از جانب مجله بلوف «Bluff»، انتخاب شده اسـت.

 

گفته می شود دن بیلزریان دریک جلسه ورق‌بازی، چیزی نزدیک بـه ۳.۶ میلیون دلار را از دست داده اسـت. دن بیلزریان بـه اندازه‌اي ثروت دارد کـه چنین باخت‌هایي برای او همانند پول خرد اسـت و زندگی پرخرج و عیاشی‌هایي کـه دارد باعث شده تا در سن ۳۸ سالگی، دوبار دچار حمله قلبی شود.

 

دن بیلزریان در لس‌آنجلس و کالیفرنیا خانه دارد و از آنجایی کـه پایتخت قمار دنیا در لاس‌وگاس واقع شده اسـت مانند مردم عادی برای رفتن بـه این شهر سوار بر اتومبیل نمیشود و یک جت اختصاصی خریداری کرده تا هر وقت هوس قمار بـه سرش زد، خودش را در کمترین زمان بـه لاس‌وگاس برساند.

 

جت شخصی جی‌ زی

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

زوج مشهور دنیای موسیقی جی‌زی و بیانسه هستند و جی‌زی بـه‌عنوان یکی از ثروتمندترین رپرهای دنیا شناخته میشود. جی‌زی دقیقاً ۲۱ جایزه گرمی را ازآن خود کرده و درسال ۲۰۱۷، مجله فوربز۷ ثروت جی‌‌زی را معادل ۸۱۰ میلیون دلار تخمین زده اسـت.

 

بـه این ترتیب با نگاهی بـه درآمد و ثروت بیانسه و یک حساب سرانگشتی می توان حدس زد، جی‌زی و بیانسه مجموعاً بیشتر از یک میلیارد دلار ثروت دارند.بـه لطف این ثروت تمام‌نشدنی دائم بـه هم دیگر خودرو هـای اشرافی و جزیره‌هاي گران‌قیمت و باصفا هدیه میدهند.

 

اما در بین تمامی هدایایی کـه این زوج سلبریتی بـه یک دیگر هدیه داده‌اند، جزیره‌ شخصی کـه جی‌زی با قیمت ۴ میلیون دلار برای بیانسه خرید بیشتر از بقیه بـه چشم میخورد. بیانسه نیز برای این کـه سخاوتمندی جی‌زی را جبران کند برای تولد او یک دستگاه بوگاتی ویرون خریداری کرد.

 

قضیه هدیه دادن جی‌زی و بیانسه ادامه پیدا کرد تا این کـه در نهایت باخبر شدیم بیانسه دل بـه دریا زده اسـت و یک فروند جت شخصی با قیمت ۴۰ میلیون دلار برای جی‌زی خریداری کرده اسـت.

 

این جت شخصی از چیزی کـه فکرش را بکنید مجهزتر اسـت و حتی بـه یک آشپزخانه نیز مجهز میباشد. اتاق خواب، دو سرویس بهداشتی مجزا را می توان از دیگر ویژگی‌هاي این جت شخصی نام برد.

 

جت شخصی کریستیانو رونالدو

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

دراین قسمت نیز بـه سلبریتی رسیدیم کـه طرفداران زیادی در ایران دارد، این هواداران کـه روز و شب حساب کاربری رونالدو در اینستاگرام را دنبال میکنند، بـه خوبی می دانند کـه رونالدو چیزی بیشتر از ۱۵۵ میلیون هوادار در اینستاگرام دارد 

 

کریستیانو رونالدو هر از گاهی عکسهایی از سفر هـای خود با جت شخصی‌اش را در اینستاگرام بـه اشتراک می گذارد.رونالدو نه تنها از فوتبال درآمد چشمگیری دارد

 

بلکه از تبلیغات و سایر حاشیه‌هاي زندگی خود نیز درآمد هنگفتی بـه‌دست می‌‌آید و مجله فوربز مدتی پیش گزارش داد کریستیانو رونالدو با برند ورزشی نایکی قراردادی بـه مبلغ هنگفت ۱ میلیارد دلار بسته اسـت.این دستمزدهای میلیون دلاری رونالدو رابه یکی از ثروتمندترین فوتبالیست‌ دنیا تبدیل کرده

 

مدتی پیش باخبر شدیم یک جت گلف‌استریم با مدل G650 خریداری کرده کـه قیمتی نزدیک بـه ۴۵ میلیون دلار دارد. این هواپیمای شخصی، نه تنها امکانات خوبی را برای کریستیانو رونالدو فراهم می کند بلکه چیزی نزدیک بـه ۱۸ نفر مسافر دیگر نیز دراین هواپیما جا می شوند!

 

جت شخصی جیم کری

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

جیم‌ کری بـه اندازه‌اي با فیلم‌هایش مـا را خندانده اسـت کـه وقتی حتی نام این هنرپیشه بامزه را میشنویم ناخودآگاه لبخند بـه لب‌مان می آید. ایس ونچورا: کارآگاه حیوانات، احمق‌ و احمق‌تر، ماسک و نمایش ترومن از مهم ترین فیلم‌هاي جیم کری هستند و بـه‌رغم این کـه چند سالی میشود فیلم پرفروشی را از جیم کری شاهد نیستیم.

 

اما بازهم سابقه هنرپیشگی او در هالیوود، ثروت چشمگیری را برای این بازیگر فیلم‌هاي کمدی بـه ارمغان آورده اسـت. جیم کری بـه اندازه‌اي پول و ثروت دارد کـه نمی داند با پول‌هایش چکار کند و در همین زمینه باخبر شدیم یک فروند حت شخصی گلف‌استریم او را خریداری کرده اسـت.

 

جت شخصی جان تراولتا

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

اگر تا این قسمت از فهرست جت‌هاي شخصی سلبریتی‌ها با مـا همراه بوده باشید حتما متوجه شده‌اید کـه سلبریتی‌هاي زیادی جت شخصی دارند اما کمتر سلبریتی را سراغ داریم کـه خلبانی این جت‌ها را نیز بلد باشد.

 

اما داستان جان تراولتا با بقیه سلبریتی‌ها فرق میکند و با چهره سرشناسی طرف هستیم کـه علاقه زیادی بـه پرواز دارد و همین علاقه باعث شد تا گواهینامه خلبانی را نیز کسب کند.جالب اسـت بدانید جان تراولتا بـه اندازه‌اي عاشق پرواز و هواپیما اسـت

 

کـه خانه‌اي در فلوریدا خریده تا این خانه با فرودگاه فاصله بسیار کمی داشته باشد و هر وقت کـه از حضور بر روی زمین خسته شد، لباس خلبانی بر تن کند و سوار بر جت‌هاي شخصی‌اش بـه دور دنیا پرواز کند.

 

جت شخصی نیمار

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

نِیمار دا سیلوا سانتوس جونیور کـه در دنیای فوتبال او رابا نام نیمار می‌شناسیم بارها بـه‌عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌هاي دنیا شناخته شده اسـت و اگر اهل فوتبال باشید

 

حتما بـه خوبی میدانید کـه مهارت عجیبی در استفاده از هردو پا برای نظارت توپ دارند. نیمار درسال ۲۰۱۷ با مبلغ گزاف ۲۲۲ میلیون یورو بـه با شگاه پاری‌ سن‌ژرمن ملحق شد و این قرار داد او رابه گران‌قیمت‌ترین فوتبالیست دنیا تبدیل کرده اسـت.

 

با چنین پول و ثروتی نیمار بجای این کـه یک فروند هواپیما بخرد، دو فروند جت شخصی در اختیار دارد. یکی از این جت‌ها مدل فنوم «Phenom» ۱۰۰ اسـت و قیمتی حدود ۴ میلیون دلار دارد.

 

جت دیگر نیمار مدل سسنا سیتِیشن ۶۸۰ «Cessna Citation» اسـت و هواپیمای گران‌قیمت‌تری بـه‌حساب می آید اما از آنجایی کـه نیمار این هواپیما را دست‌دوم خریداری کرده، چیزی حدود ۵ میلیون دلار برای آن هزینه نموده اسـت.

 

جت شخصی اپرا وینفری

 

سلبریتی های ثروتمند همراه با جت های لاکچریشان

 

اپرا وینفری بـه اندازه‌اي در ایالات امریکا نفوذ دارد کـه می گویند اگر روزی هوس رئیس‌جمهوری بـه سرش بزند، در انتخابات رأی بیشتری نسبت بـه رقبا بدست خواهد آورد. اپرا وینفری یکی از شناخته‌شده‌ ترین زن‌هاي سیاه‌پوست آمریکایی اسـت و بانفوذترین زن دنیا شناخته می شود.

 

اپرا کـه جایزه اسکار را نیز در کارنامه‌اش دارد درکنار دستاوردهای هنری و اجتماعی، بـه لحاظ اقتصادی نیز یکی از ثروتمندترین زن‌هاي سیاه‌پوست دنیا شناخته می شود و سرمایه او از ۳ میلیارد دلار تجاوز می کند.

 

این امر باعث شده تا یک جت‌شخصی بسیار پیشرفته از نوع بمباردیه بی.‌دی ۷۰۰ «Bombardier» را در اختیار داشته باشد. اپرا این جت رابا مبلغ گزاف ۴۲ میلیون دلار خریداری کرده.

 

جت شخصی اپرا بـه لحاظ فضا و امکانات نیز هواپیمای بسیار آسان و جاداری اسـت و ۱۹ سرنشین داخل این هواپیما بـه اسانی قرار می گیرند. گفته میشود این جت شخصی دارای بهترین امکانات داخلی اسـت 

 

برای مسافرت‌هاي هوایی طولانی از جدید ترین فناوری‌هاي روز دنیا جهت سرگرم کردن مسافرین بهره می گیرد. تجهیزات داخل این جت نیز کاملاً اشرافی و لاکچری انتخاب شده‌اند.