عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سهیلا را داخل حمام کشتم (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
سهیلا را داخل حمام کشتم (عکس)

سهیلا را داخل حمام کشتم

 

به گزارش ایران ناز قتل یک زن جوان کرجی درون حمام برای بار چندم در دادگاه بررسی شد. مردی که زنی به نام سهیلا را درون حمام با ضربات چاقو به قتل رسانده بود محاکمه شد . این مرد 13 سال قبل مرتکب جنایت وحشتناکی شده بود . مرد سالخورده که 13 سال قبل همسرش را کشته بود دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پسرش اعلام گذشت کرد اما خانواده همسرش به صدور حکم قصاص اصرار کردند.

 

کریم 63 ساله 13 سال قبل در دوم خرداد 82 وقتی که 50 ساله بود همسرش به نام سهیلا را در خانه‌شان در کمالشهر کرج کشت و به قصاص محکوم شد.

 

حکم صادره اما به خاطر بررسی سلامت روانی متهم در کمیسیون پنج نفره پزشکی قانونی تایید نشد کریم به پزشکی قانونی معرفی شد و چون کارشناسان پزشکی قانونی سلامت روان وی را تایید کردند بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد و به قصاص محکوم شد.

 

در آن بین فوت یکی از اولیای دم موجب شد تا پرونده وارد مرحله جدیدی شود و این بار دیگر درخواست اولیای دم جدید بررسی شود.

 

به این ترتیب کریم دیروز 13 سال پس از جنایت برای سومین بار پای میز محاکمه ایستاد. در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور دو مستشار تشکیل شد پسر مقتول در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: حاضر به قصاص پدرم نیستم. اگر پدرم قول دهد بعد از آزادی تهران و کرج را برای همیشه ترک کند و با ما کاری نداشته باشد. از قصاص گذشت می‌کنم.

 

اما خواهر و برادران مقتول اعلام کردند به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستند. وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد گفت: من و همسرم همیشه با هم اختلاف داشتیم. همسرم به دادگاه رفته و از من شکایت کرده بود. او چند روز بود قهر کرده بود و به وساطت از همسرم خواستم بار دیگر به خانه برگردد تا بعد از پایان امتحانات پسر کوچکم درباره زندگی‌مان تصمیم بگیریم.

 

همسرم آن روز به خانه آمده بود که بار دیگر با هم درگیر شدیم و من در اوج عصبانیت به او حمله کردم و وقتی او از ترسش به حمام پناه برد با چاقو به جانش افتادم و…

 

وی ادامه داد: من از قتل همسرم پشیمانم و در این سال‌ها در زندان خیلی عذاب کشیده‌ام حالا تقاضا دارم یا زودتر اعدام شوم یا به زندگی عادی برگردم تا این سال‌های آخر عمرم را بیرون از زندان سپری کنم. بنا به این گزارش،در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند

 

 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی