اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سوژه شدن کار عجیب مدافع استقلال (عکس)

سوژه شدن کار عجیب مدافع استقلال (عکس)

به گزارش ایران ناز برای شما سوژه شدن کار عجیب مدافع استقلال (عکس) در این بخش قرار داده ایم.محمد حسین کنعانی زادگان که به احتمال فراوان در بازی اول استقلال برابر نفت تهران نیمکت نشین خواهد بود روز گذشته نشان داده است که چندان دل و دماغ تمرین کردن ندارد.

 

او در تمرین روز گذشته بارها خمیازه کشید و مشخص شده است با خستگی سر تمرین حاضر شده است.مدافعی برای حضور در استقلال سر و صدای زیادی در بازار تابستانی به راه انداخته است شروع چندان امیدوار کننده‌ای در تمرینات پیش فصل نداشته است.

 

سوژه شدن کار عجیب مدافع استقلال (عکس)

 

از مصدومیت پر حاشیه گرفته تا بازی‌های تدارکاتی که نتوانسته است گوی سبقت را از رقبای خارجی‌اش برباید.حالا همین بازیکن در تمرینات استقلال با حال و هوایی به کار با توپ می‌پردازد که از یک خرید بزرگ و یک مدافع ملی پوش انتظار نمی‌رود.کنعانی زادگان بعد از پشت سرگذاشتن دوران مصدومیت خود تلاش کرده است

 

که هرچه زودتر بدن خود را به شرایط مسابقه برساند و بتواند کم کم به ترکیب اصلی اضافه شود اما این بازیکن در تمرین عصر دیروز و در فاصله تنها چند روز تا آغاز لیگ شانزدهم با شکل و شمایلی در جمع آبی پوشان حاضر شد که بیشتر از نشاط، خستگی‌اش به چشم آمد. تنها کافی است به خمیازه‌های این بازیکن در برهه‌های مختلف از زمان تمرین دقت کنید.