اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

سوژه شدن گریه و زاری عجیب زن بخاطر گواهینامه (عکس)

مجموعه : گوناگون
سوژه شدن گریه و زاری عجیب زن بخاطر گواهینامه (عکس)

سوژه شدن گریه و زاری عجیب زن بخاطر گواهینامه

 

به گزارش ایران ناز یک زن جوان که پس از تلاش چند باره باز هم در آزمون رانندگی رد شده بود با گریه و زاری فراوان از مامور رانندگی و راهنمایی تقاضای گواهینامه میکرد ! گریه های شدید این زن جوان سوژه رسانه ها شد !

 

به گزارش ایران ناز گریه و زاری یک زن پس از رد شدن در آزمون رانندگی سوژه رسانه ها شده است.رد شدن دوباره یک زن در آزمون رانندگی باعث شد با گریه و زاری از مسئولان بخواهد به زور به او نمره قبولی بدهند.

 

اخذ گواهینامه رانندگی شاید یکی از پراسترس‌ترین تجربیاتی است که باید آن را پشت سر گذاشت، تا جایی که تصور رد شدن چندباره در این آزمون برای برخی به یک کابوس تبدیل می‌شود.

 

مثل این زن چینی که پس از رد شدن در آزمون، روی زمین نشسته و به‌شدت گریه می‌کند.او برای دومین بار است که در آزمون رانندگی شرکت می‌کند و در میان گریه‌هایش می‌گوید:

 

” خجالت می‌کشم با دوستانم مواجه شوم! چطور به آنها بگویم که دوباره رد شدم”

 

 سوژه شدن گریه و زاری عجیب زن بخاطر گواهینامه

 

او حتی با اصرار از مسئولان برگزاری آزمون می‌خواهد که نمره قبولی به او بدهند! اما آنها می‌گویند که چنین امکانی وجود ندارد و نمی‌توانند برای او کاری کنند. انتشار ویدئوی گریه و زاری این زن در فضای مجازی با واکنش‌هایی از سوی کاربران همراه بوده است.

 

برخی حق را به مسئولان برگزاری آزمون داده‌اند چون دادن نمره قبولی به کسی که هنوز مهارت کافی در رانندگی ندارد کار درستی نیست. یکی از کاربران هم نوشته شاید او پول کافی برای شرکت مجدد در آزمون را ندارد!