اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سکته کودک 4 ساله با کار مادر بیرحمش +عکس

سکته کودک 4 ساله با کار مادر بیرحمش +عکس

سکته کودک 4 ساله با کار مادر بیرحمش +عکس

 

به گزارش ایران نماز مادر بیرحم که از دست شیطنت های کودک 4 ساله اش عاصی شده بود برای اینکه خود را خسته نکند و کودکش همیشه خواب باشد مواد مخدر به او تزریق میکرد . عاقبت استفاده از کوکائین و هروئین برای آرام نگه داشتن دختر بچه 4 ساله ،ایست قلبی و اوردوز کودک بیگناه بود . به گزارش ایران ناز دادگاه انگلستان مادر دختر بچه را به جرم کودک آزاری، قتل و استفاده از مواد مخدر محکوم کرد.اعتیاد یک مادر به استفاده از مواد مخدر تا جایی او را در منجلاب فرو برد که برای ساکت کردن شیطنت های فرزندش به کاری کثیف و ظالمانه روی آورد.

سکته کودک 4 ساله با کار مادر بیرحمش +عکس

او برای آرام کردن دختر چهار ساله اش از موادی چون هروئین، متادون و کتامون استفاده کرده وآن ها را در حین غذا به کودک می خوراند؛ کاری کثیف و ظالمانه که در نهایت منجر به مرگ کودک بی گناه شد. بر طبق آزمایشات انجام گرفته دختر بچه به مدت 2 الی 6 ماه در معرض این مواد مخدر قرار داشته و نهایتا به دلیل ایست قلبی مرد.

 

انتشار عکس این کودک در رسانه های انگلیس باعث تاسف خیلی از مردم شد تا حدی که تماس های زیادی با پلیس و رسانه ها  گرفته شده است که همگی خواستار اشد مجازات برای این زن و مرد شده اند.

 

اکنون دادگاه انگلستان این مادر ظالم و دوست پسرش را به اتهام کودک آزاری، قتل و استفاده از مواد مخدر محکوم کرده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

شیوه تنبیه زجرآور کودک توسط مادر بی رحم (عکس)

 

مرگ دردناک یک دختر پنج ساله توسط مادر بی رحمش