اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

شرط عجیب پدر برای ازدواج دختر 14 ساله اش !

شرط عجیب پدر برای ازدواج دختر 14 ساله اش !

شرط عجیب پدر برای ازدواج دختر 14 ساله اش !

 

ماجرا و جزئیاتی از ازدواج دختر نوجوان و شرط عجیب پدرش را بخش مطالب جالب و خواندنی ایران ناز دنبال می کنید با ما همراه باشید.  مرد ۴۵ساله‌ای به اداره پلیس رفت و از ربودن دختر ۱۴ساله‌اش خبر داد. او گفت:دخترم شب گذشته برای خرید از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت.

من احتمال می‌دهم که پسرجوانی او را ربوده است چرا که از چند روز پیش متوجه رابطه پنهانی او با پسرجوانی به نام محمد شده بودم.

به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران تحقیقات کارآگاهان در این خصوص آغاز شد. آنها راهی خانه پسر جوان شدند.

 

به گزارش ایران ناز پدر او می‌گفت که پسرش مدتی قبل با دخترنوجوانی به خانه آمده بود اما حالا از او خبری ندارد. با این حال روز دوشنبه ۲۳ فروردین‌ماه بود که پدرمحمد همراه پسر و دختر ناپدید شده به دادسرای امور جنایی رفت.

آنجا بود که مشخص شد محمد در تعطیلات نوروز دخترنوجوان را به عقد خود درآورده است.

 

این دختر نوجوان منکر آدم‌ربایی شد و به قاضی چنین گفت: چند وقت پیش مادرم فوت شد. مدتی که گذشت متوجه شدم پدرم قصد ازدواج مجدد دارد.
من مخالفتی نداشتم اما وقتی فهمیدم دختری که قرار است، نامادری‌ام شود، همسن و سال من است جا خوردم. پدرم عاشق دختری ۱۴ساله شده بود و او را از پدرش خواستگاری کرده بود.

وقتی شرط پدر آن دختر را برای ازدواج دخترش با پدرم شنیدم حسابی به‌هم ریختم.