عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

شی پرنده مرموز سیستم ارتباط هواپیما را قطع کرد (فیلم و عکس)

شی پرنده مرموز سیستم ارتباط هواپیما را قطع کرد (فیلم و عکس)

شی پرنده مرموز سیستم ارتباط هواپیما را قطع کرد

 

به گزارش ایران ناز در یک اتفاق مرموز و ترسناک پرواز یک شی ء ناشناس در اطراف یک هواپیمای مسافربری سبب قطع ارتباط این هواپیما با برج مراقبت شد ! به نظر میرسد این شیء منبعی غیر زمینی داشته باشد و با مسئله یوفوها و شایعات مربوط به فضاییان بی ارتباط نباشد! شایان ذکر است به تازگی ناسا به طور رسمی وجود موجودات فضایی را تایید کرده است که فیلم آنرا در اینجا میتوانید ببینید

 

ماجرا ازین قرار است که به گزارش ایران ناز هواپیمای مسافربری انگلیس که در آسمان آلمان با اسکورت دو جنگنده تایفون آلمان پرواز می کرد ناگهان ارتباط رادیویی اش با برج مراقبت قطع گردید.

 

شی پرنده مرموز سیستم ارتباط هواپیما را قطع کرد (فیلم و عکس)

 

به گزارش ایران ناز ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حادثه عجیبی را در آسمان کشور آلمان به تصویر می کشد. در حالی که یک فروند هواپیمای مسافربری انگلیس با 345 مسافر بر فراز آسمان آلمان توسط دو فروند جنگنده تایفون آلمانی اسکورت می شد ناگهان ارتباط رادیویی این هواپیمای مسافربری قطع شد.

 

 

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود که در لحظه قطع ارتباط رادیویی یک شی پرنده ناشناس با سرعتی باور نکردنی از فاصله نزدیک این سه هواپیما عبور می کند. سرعت این شی ناشناس از سه هواپیمای دیگر بیشتر است.

دانلود فیلم