اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ظاهر جدید برد پیت که جنجالی شد (عکس)

ظاهر جدید برد پیت که جنجالی شد (عکس)

ظاهر جدید برد پیت که جنجالی شد

 

برد پیت که لقب یکی از جذابترین مردان جهان را دارد با جدا شدن از آنجلینا جولی بشدت لاغر شده است ! انتشار تصویری از برد پیت که روز یکشنبه و هنگام خارج شدن از یک استودیوی هنری از وی گرفته شده، سرو صدای زیادی ایجاد کرده است.

 

به گزارش ایران ناز همسر سابق انجلینا جولی بعد از طلاق جنجالی از وی بشدت لاغر شده است ! برد پیت بازیگر زیبا و جذاب هالیوودی در عکسی که از وی گرفته شده، بشدت لاغر به نظر می‌رسد.

 

این تصویر در حالی از وی گرفته شد که وی در حال خروج از استودیوی توماس هاوسیگو بود. گفته می‌شود وی در حال کار در زمینه مجسمه‌سازی در این استودیو است و روزی 15 ساعت برای انجام این پروژه وقت می‌گذارد.

 

ظاهر جدید برد پیت که جنجالی شد (عکس)

 

برد پیت پس از جدایی از همسرش غیبتی طولانی در فصل اهدای جوایز سینمایی داشت و تنها حضوری کوتاه در ماه ژانویه در گلدن گلوب یافت و البته از حضور در فرش قرمز مراسم نیز خودداری کرد.

 

کمپانی فیلم برد پیت؛ پلن بی کمپانی تولیدکننده فیلم مهتاب بود که امسال برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد. او در کنار بازیگران و بری جنکینز کارگردان فیلم برای دریافت این جایزه در مراسم اسکار حضور نداشت. گفته شده، وی به جای این کار در استودیوی هنری مشغول مجسمه‌سازی بوده است.