عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عذرخواهی فوتبالیست معروف به خاطر عکس منشوریش+عکس

مجموعه : مجله خبری روز
عذرخواهی فوتبالیست معروف به خاطر عکس منشوریش+عکس

عذرخواهی فوتبالیست معروف به خاطر عکس منشوریش

 

به گزارش ایران ناز  فوتبالیست معروف به خاطر انتشار یک عکس که او را در حالتی زشت نشان میداد عذرخواهی کرد . انتشار این عکس جنجالی از وی که او را در حالت مستی نشان میداد باعث انتقادات بسیاری ازین فوتبالیست مشهور شده بود .به گزارش ایران ناز منتشر شدن یک عکس جنجالی از کاپیتان تیم ملی انگلیس وین رونی در رسانه های این کشور، او را شرمنده و مجبور به عذرخواهی از هوادارانش کرد. 

 

وین رونی بازیکن فوتبال اهل انگلستان است که برای تیم فوتبال منچستر یونایتد و تیم ملی انگلستان در پست مهاجم بازی می کند.وین رونی با درآمد سالیانهٔ 20٫7 میلیون یورویی (18 میلیون پوند) پنجمین فوتبالیست پردرآمد دنیا بعد از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو و هالک و گراتزایانو پله می باشد.

 

عذرخواهی فوتبالیست معروف به خاطر عکس منشوریش+عکس

چندی پیش نشریه سان عکسی جنجالی از وین رونی منتشر کرد که او را در حالی غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی نشان می داد. با انتشار این عکس شائبه های زیادی درباره کاپیتان تیم ملی انگلیس به وجود آمد، از جمله اینکه دلیل عدم حضور کاپیتان منچستریونایتد در بازی دوستانه سه شنبه شب برابر تیم ملی انگلیس برابر اسپانیا رفتار غیرحرفه ای او بوده است، نه مصدومیت. به هرحال نکته مشخص این است که عکس جنجالی از رونی زمانی گرفته شده که او اردوی تیم ملی انگلیس بوده و او حتی پیراهن این تیم را به تن دارد.

 

در همین حال برخی گزارش های دیگر منتشر شده است که در آنها عنوان شده ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد هم به شدت از این موضوع عصبانی است، به خصوص که یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی انگلیس هم در عکسی که از رونی گرفته شده است دیده می شود.

 

اکنون سخنگوی رونی از جانب او عذرخواهی کرده است. او گفت:طبیعتاً وین متأسف است که چنان تصاویری از وی در کنار طرفدارانش منتشر شده است. اگرچه آن روز، روز تعطیلی تمام اعضای تیم و کادر فنی بود اما رونی کاملاً می داند که انتشار چنان تصاویر از کسی در جایگاه او ناشایست است. صبح روز گذشته وین به صورت خصوصی با گرث ساوت گیت (سرمربی تیم ملی انگلیس) و دان آسوورث صحبت کرد و از آنها عذرخواهی کرد. او حالا می خواهد از تمام طرفدارانش به خصوص هواداران جوانش که عکس های او را دیده اند، عذرخواهی کند.

 

رونی که رکورددار گلزنی برای تیم ملی انگلیس است و 6 بازی ملی ملی دیگر می خواهد تا به رکورد پیتر شیلتون به عنوان باسابقه ترین بازیکن تاریخ سه شیر برسد، در بازی جمعه شب تیم ملی انگلیس برابر اسکاتلند در مرحله انتخابی جام جهانی 90 دقیقه بازی کرد اما به شیوه ای غیرمنتظره از فهرست بازیکنان این تیم برای بازی دوستانه سه شنبه شب برابر اسپانیا در ورزشگاه ومبلی (دیداری که با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت)، خط خورد که در ابتدا تصور می شد دلیل آن مصدومیت باشد

 

مطالب مرتبط:

 

سوژه شدن پارتی شبانه فوتبالیست ها در فرحزاد (عکس)

 

 عکس گرفتن زن بی حجاب با فوتبالیست ایرانی