لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

عروسی جالب این زن همه را شگفت زده کرد (تصاویر)

عروسی جالب این زن همه را شگفت زده کرد (تصاویر)

عروسی جالب این زن همه را شگفت زده کرد

 

به گزارش ایران ناز عروس کوتاه قد به آرزوی ازدواجش دست یافت . این عروس معلول که با وجود 38 سال سن قدی هم اندازه کودکان خردسال دارد بامردی سالم و 30 سال بزرگتر از خود ازدواج کرد و جشن عروسی زیبایی گرفت

 

به گزارش ایران ناز ازدواج یک زن کوتاه قد با مردی که 30 سال از خودش بزرگتر بود, سوژه رسانه ها شد. مهمترین چیز در مورد این عروس امیدواری بالا و باور او به آرزوهایش انگیزه ستودنی او بود که هرگز ناامید نشد. داشتن امید و انگیزه لازم تحت هر شرایطی انسان را به سمت آرزوها و اهدافش سوق می دهد.

 

عروسی جالب این زن همه را شگفت زده کرد (تصاویر)

 

سایفون دختر کوچک اندامی است که بر خلاف جثه ریزش ۳۸ سال سن دارد. بیماری باعث اختلال در رشد استخوان های او شده و حرکت را از او گرفته اما امید و آرزوهای دختر جوان در مورد آینده و ازدواج ذره ای کمرنگ نشده بود.

 

رویاهایی که از نظر دوستانش پوچ و بی سرانجام خواهد بود. از نظر آنها مرگ از این زندگی بی حرکت و فقیرانه بهتر خواهد بود اما از آنجاییکه امید همیشه پیروز خواهد شد، سرانجام رویاهای سایفون در کنار مردی که ۳۰ سال از او بزرگ تر بود تحقق یافت.

 

آنها تصمیم به ازدواج گرفتند اما متاسفانه پولی برای برگزاری یک مراسم پیش پا افتاده هم نداشتند چه برسد به مراسم رویایی که آرزوی سایفون بود.

 

درخواست کمک عروس معلول از طرف یک آرایشگاه معتبر و خوش نام که اکثرا مشتریان ثروتمندی داشت جواب داد و خیرین مراسم باشکوهی با صرف حدود ۸۴ میلیون تومان برای این زوج ازدواج غیر معمولی برپا کردند.

 

حالا سایفون با قرار دادن عکس هایی از مراسم ازدواجش به همه می گوید که هیچ زمان از آرزوهای خود دست نکشند و آنها را با تمام وجود دنبال کنند.

 

مطالب مرتبط:

 

نام کوتاه ترین عروس و داماد دنیا در گینس ثبت شد +تصاویر

 

کوتاه قدترین دانشجو فارغ التحصیل شد (عکس)

 

عروس جذابی با مدل لباس عروسی رکورد دار جهان شد! (عکس)