اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

علی نصیریان و انتقاداتش از شهرزاد 2

علی نصیریان و انتقاداتش از شهرزاد 2

علی نصیریان و انتقاداتش از شهرزاد 2

 

علی نصیریان یکی از اسطوره های بازیگری در سینما و تلویزیون است که نقش بزرگ آقای او در سریال شهرزاد یکی از نقش های به یادماندنی است. فصل اول سریال شهرزاد با حضور علی نصیریان ابهت ویژه ای داشت و مخاطبان جذب شخصیت مقتدر این بازیگر پیشکسوت در قالب نقش بزرگ آقا شده بودند. بعد از پایان فصل اول سریال شهرزاد نقش بزرگ آقا نیز از سریال حذف شد و در فصل دوم این سریال دیگر علی نصیریان نقشی نداشت.

 

به گزارش ایران ناز درحالی که فصل دوم این سریال روبه اتمام است علی نصیریان بازیگر پیشکسوت کشورمان درباره ضعف شخصیت های فصل دوم شهرزاد میگوید.بازیگران دیگری به جای شخصیت اصلی فصل اول به کار اضافه شده اند اما هنوز جایگزینی برای این چنین شخصیتی وجود ندارد. شخصیت عمه که در فصل دو اضافه شده تلاش هایی را انجام می دهد اما نتوانسته آن قاطعیت و کنشگری برادرش را داشته باشد.

 

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت و با تجربه سینما، تئاتر و تلویزیون ، درخصوص فصل دوم سریال “شهرزاد” گفت:فصل دوم این سریال را به صورت کامل دنبال می کنم. در هر صورت من در فصل اول این مجموعه بوده ام و دوست دارم بدانم ادامه داستان به کجا خواهد کشید.

 

وی با اشاره وجود برخی ایرادات در فصل دوم این سریال تاکید کرد:به نظرم این سریال در فصل دوم بد نیست و داستان کار خودش را انجام می دهد اما آن کنشگر اصلی که در فصل یک وجود داشت در این فصل غایب بوده و جای خالی آن احساس می شود.

 

بازیگر نمایش “اعتراف” در همین راستا ادامه داد:کنشگر اصلی قسمت اول که در داخل خانواده و بیرون جامعه تاثیرگذار بود و به نوعی همه را تفتیش کرده و دستور می داد در فصل دوم نیست. این شخصیت بر پا کننده بسیاری از آتش های داستان در فصل یک بود و حالا که حضور ندارد خلاء وجودی اش مشخص شده و از لحاظ کنشی تعادل داستان به هم خورده است.

 

علی نصیریان و انتقاداتش از شهرزاد 2

 

وی با اشاره به حضور بازیگران جدید در فصل دوم شهرزاد تصریح کرد:بازیگران دیگری به جای شخصیت اصلی فصل اول به کار اضافه شده اند اما هنوز جایگزینی برای این چنین شخصیتی وجود ندارد. شخصیت عمه که در فصل دو اضافه شده تلاش هایی را انجام می دهد اما نتوانسته آن قاطعیت و کنشگری برادرش را داشته باشد.

 

بازیگر سریال “میوه ممنوعه” با اشاره به ناپختگی شخصیت داستانی قباد اضافه کرد:شخصیت قباد نیز در فصل دوم گرفتاری ها و قصه هایی دارد و از نظرم قصه کلی کمی مشکل دارد. البته تا جایی که می شد کارشان را انجام داده اند و خدا را شکر مخاطب هم سریال را دوست دارد.

 

نصیریان با اشاره تجربه شیرین حضور در فصل یک “شهرزاد” خاطرنشان کرد:برای بازی در نقش “بزرگ آقا” خیلی دلتنگ هستم و اینکه برای من کار و تجربه بسیار خوبی بود. تا جایی که می دانم مقدمات فصل سوم شروع شده اما هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده استو این موضوع باعث ناراحتی اقای نصریان شده به امید سلامتی و تندرستی برای این پیشکسوت سینمای ایران

 

علی نصیریان و انتقاداتش از شهرزاد 2