عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جدیدترین عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

جدیدترین عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

عکس جدید بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

 

فیلم سینمایی سلام بمبئی که محصول مشترک ایران و سینمای هند ( بالیوود ) است ، با بازی محمد رضا گلزار ، بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی ، وارد سینماهای کشور شده است و تنها دو هفته به اکران ان باقی مانده . به گزارش ایران ناز تصاویر جدید و زیبای پوستر این فیلم زیبای عاشقانه را در ادامه مطلب میبینیم.به گزارش ایران ناز عکس جدیدی از بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی برروی پوستر فیلم سلام بمبئی منتشر شده است.

 

جدیدترین عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

پوستر جدید فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با بازی بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی منتشر شده است که بسیار جالب و تماشایی است.«سلام بمبئی» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی قربان محمدپور با حضور محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری و شایلی محمودی همسر وی به عنوان چهره‌های ایرانی و دیا میرزا و گلشن گروور بازیگران هندی، تجربه مشترک سینمای ایران و هند محسوب می‌شود و پیش بینی می شود بعد از اکران با استقبال خوبی روبرو شود.

جدیدترین عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

فیلم «سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت  می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.این فیلم همزمان با ایران در آمریکا روی پرده خواهد رفت و انتظار می‌رود اکران آن از دو هفته دیگر آغاز شود. تصاویر پوستر هایی که توسط کارگردان این فیلم منتشر شده را ببینید.

 

جدیدترین عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی

 

طوفان سلام بمبئي در راه ايران . اين طوفان با سرعت پانصد كيلومتر ١٢ روز ديگر وارد ايران مي شود و بسياري ازركوردها را خواهد شكست.

ديا ميرزا ، گلشن گروور ، دليپ تاهيل و پونم دهلون براي افتتاحيه فيلم سلام بمبئي به ايران مي آيند

 

Salaam Mumbai… Scriptwriter & Director: Ghorban Mohammadpour

Coming very soon . We have release in Iran , India , USA , Canada , Landon, Germany, Arab

countrys, turkey, Norway , Denmark, Sweden, Australia, Pakistan, Bangladesh and other country’s
 
قرارداد اكران سلام بمبئي در شهرهاي مختلف كانادا بسته شد . مراسم فرش قرمز در ونكوور كانادا همراه با عوامل اصلي فيلم سلام بمبئي بزودي برگزار مي گردد.نسخه هندي سلام بمبئي ماه آينده جهت دريافت پروانه نمايش به سازمان سينمايي باليوود ارائه ميگردد . پحلاج نيهالاني كه مسئول صدور پروانه نمايش در هند است تهيه كنندگي سلام بمبئي را برعهده دارد .محصول مشترك موسسه قاب آسمان از ايران و كمپاني موشن پيكچر از باليوود هندوستان . بزودي در سينماهاي ايران ، هند و ساير كشورها.

 

قرارداد اكران سلام بمبئي امروز در شوراي صنفي ثبت شد و سلام بمبئي از يازدهم آذر در سينماهاي ايران به نمايش در مي آيد . فصل زمستان بدترين فصل براي اكران فيلم هاست اما توكلم به خداست . اميدوارم بدترين زمان اكران تبديل به بهترين زمان اكران براي سلام بمبئي شود

 

از يازدهم آذر در سينماهاي ايران و با فاصله دو هفته در شهرهاي مختلف آلمان و همچنين در انگلستان ، سوئد ، اتريش ،هلند ، آمريكا شهرهاي مختلف كانادا و استراليا و…

 

اكران خصوصي و مراسم فرش قرمز سلام بمبئي سيزدهم آذر در برج ميلاد تهران و با حضور محمدرضا گلزار ، بنيامين ،شايلي محمودي ، ديا ميرزا ، گلشن گروور و ساير عوامل فيلم و با حضور بسياري از بازيگران و كارگردان هاي ايران برگزار خواهد شد

 

 

مطالب مرتبط:

 

بنیامین و همسرش شایلی در پوستر سلام بمبئی

 

طراح لباس این خواننده همسر دوم بنیامین بهادری است (عکس)

 

کنسرت بنیامین همراه با آزاده نامداری و همسرش (عکس)