اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

با ایران ناز همراه باشید و از دیدن این عکس ها لذت ببرید…

 

یوئی اراگاکی

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

یوئی «Yui Aragaki» زاده ششم ژوئن سال ۱۹۸۸ اسـت و نه‌تنها دستی در موسیقی دارد بلکه بـه لطف چهره زیبا و اندام خوش‌تراشش یکی از مدل‌هاي شناخته شده ژاپن بـه‌حساب می آید ودر برنامه‌هاي رادیویی و تلویزیونی مختلفی حضور پیدا کرده اسـت.

 

یوئی درسال ۲۰۰۸ جایزه چهل و پنجمین جشنواره پیکان طلایی «Golden Arrow Awards» فیلم ژاپن را ازآن خود کرد و حدود ۱۰ سال پیش بـه‌اندازه‌اي فعالیت کاری داشت کـه درسال ۲۰۰۷ از شدت نگرانی‌هاي شغل و حرفه‌اش دچار استرس شدید شد.

 

همان‌گونه کـه گفتیم این بازیگر مشهور و محبوب ژاپنی درکنار هنرپیشگی، صدای گیرا و جذابی دارد و تا کنون یک آلبوم موسیقی را از او شاید بوده‌‌ایم. بـه‌رغم این کـه مدتی اسـت خبر هـای زیادی از این هنرمند زیباروی ژاپنی نداریم بازهم با توجه بـه پشتکاری کـه از یوئی میشناسیم، انتظار میرود در آینده خبر هـای بیشتری را از یوئی اراگاکی بشنویم.

 

آیا اوئتو

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

آیا «Aya Ueto» در تاریخ چهاردهم سپتامبر سال ۱۹۸۵ زاده شد و یکی از هنرپیشه‌هاي برجسته ژاپنی اسـت. او درکنار هنرپیشگی در خوانندگی و مدلینگ هم دستی دارد و گاهی اوقات برنامه‌هاي رادیویی اجرا می کند.

 

آریا مد‌ت‌ها پیش در هفتمین مسابقه دختر شایسته ژاپن کـه در بین این سرزمین، این مسابقه با نام بی‌شو‌جو «Bishōjo» شناخته میشود شرکت کرد.علی رغم این کـه در آن زمان تنها ۱۳ سال بیشتر نداشت، زیبایی‌هاي خیره‌کننده او چشم داوران را گرفت و جایزه این مسابقه را ازآن خود کرد.

 

مدتی بعد نیز نخستین حضور آیا اوئتو را در فیلم ساتسوجینشا: قاتل پارایزو «Satsujinsha: Killer of Paraiso»، محصول سال ۱۹۹۹، شاهد بودیم. آیا دراین فیلم درخشندگی چشمگیری داشت.

 

پس ازآن نقش یک دختر دبیرستانی راکه از اختلال هویت جنسی رنج می برد را در سریالی بازی کرد و بـه یکی از محبوب‌ترین ستاره‌هاي جوان ژاپنی تبدیل شد. آیا اوئتو از سال ۲۰۰۴ بـه مدت ۵ سال متوالی جایزه ملکه زیبایی ژاپن را ازآن خود کرد و بـه‌دلیل چهره زیبایی کـه دارد درکنار حضور موفق در دنیای هنر، پول خوبی از تبلیغات هم در می‌آورد.

 

یوریکو یوشی‌ تاکه

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

یوریکو «Yuriko Yoshitaka» متولد ۲۲ جولای سال ۱۹۸۸ اسـت و یکی از جوانترین و محبوب‌ترین هنرپیشه‌هاي ژاپنی بـه‌حساب می آید. یوریکو نخستین بار درسال ۲۰۰۶ در پرده نقره‌اي حضور پیدا کرد و نقش اول فیلم «مارها و گوشواره‌ها» «Snakes and Earrings» را برعهده گرفت و بازی بسیار زیبایی را از خود دراین فیلم بـه نمایش گذاشت تا درهای پیشرفت و موفقیت بـه روی او باز شود.

 

مدتی از اکران این فیلم نگذشته بود کـه توجه رسانه‌ ها و محافل هنری بـه یوریکو یو‌شی‌تاکه جلب شد ودر نظرسنجی کـه توسط یکی از رسانه‌هاي ژاپنی انجام شده بود،

 

یوریکو بـه‌عنوان پنجمین هنرپیشه جوان و آینده‌دار ژاپن درسال ۲۰۰۹ شناخته شد. یوریکو سال بعد نیز دراین نظرسنجی رتبه بهتری را ازآن خود کرد و شاهد حضور او در فیلم‌هاي بیشتری بودیم.

 

اریکا تودا

اریکا «Erika Toda» در هفدهم آگوست سال ۱۹۸۸ بـه دنیا آمد و اگر اهل سریال‌هاي ژاپنی باشید بـه احتمال زیاد یک یا چند سریال از اریکا تودا دیده‌اید.این هنرپیشه موفق ژاپنی سریال‌هاي «بازی دروغگو» و «کد آبی» را در کارنامه‌اش دارد.

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

بـه‌رغم این کـه در سریال‌هاي زیادی نقش اول را بر عهده داشته، مجموعه‌هاي تلویزیونی برجسته‌اي را نیز از اریکا سراغ داریم کـه بـه‌عنوان هنرپیشه مکمل زن در انها حضور پیدا کرده

 

در بین آن ها میتوان بـه سریال‌هاي «رئیس» «Boss» و «انجمن دختران» «Gal Circle» اشاره کرد. اریکا تودا را بیشتر در تلویزیون ژاپن شاهد هستیم اما در سینما نیز هر از گاهی ظاهر می شود.

 

ماکی هوریکیتا

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

ماکی هوریکیتا «Maki Horikita» در ششم اکتبر سال ۱۹۸۸ بـه دنیا آمد و نخستین بار درسال ۲۰۰۳ شاهد حضور این هنرپیشه ژاپنی در سریال‌هاي تلویزیونی این کشور بودیم.

 

ماکی درکنار نقش‌آفرینی در سریال‌ها، علاقه زیادی بـه بازی در فیلم‌هاي سینمایی دارد و بـه لطف چهره‌زیبایش، تصویر او در آگهی‌هاي بازرگانی ژاپنی نیز دیده می شود.

 

هوریکیتا صدای گیرا و جذابی هم دارد و بهمین دلیل درسال ۲۰۰۹ دریک فیلم انیمیشن نیز صداپیشگی کرد. او دراین کارتون بجای یک مگس جوان صداپیشگی کرد کـه می خواست بـه فضا پرواز کند.

 

اریکا ساواجیری

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

اریکا «Erika Sawajiri» زاده هشتم آوریل سال ۱۹۸۶ اسـت ودر کنار بازیگری در سینما و تلویزیون، علاقه زیادی بـه مدلینگ و خوانندگی دارد.اریکا پس از بازی در سریال «یک لیتر اشک» بـه آوازه و شهرت زیادی رسید 

 

پس از موفقیت در دنیای سینما و تلویزیون ژاپن بـه موسیقی روی آورد و با نام هنری کارو آمانه «Kauru Amane» بـه آوازخوانی پرداخت و بعضی از ترانه‌هاي تراز اول اریکا ساواجیری چیزی بیشتر از ۷۵۰ هزاربار دانلود داشته‌اند.

 

کیوکو فوکادا

کیوکو « Kyoko Fukada»، در تاریخ دوم نوامبر سال ۱۹۸۲ بـه دنیا آمد و همانند بسیاری دیگر از پریچهره‌هاي ژاپنی درکنار هنرپیشگی دستی در خوانندگی هم دارد و بازی چشمگیر او در فیلم دختران کامیکازه «Kamikaze Girls» جایزه بهترین هنرپیشه را در جشنواره فیلم یوکوهاما برای کیوکو فوکادا بـه‌ ارمغان آورد.

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

کیوکو نخستین بار درسال ۱۹۸۷ دریک سریال تلویزیونی ژاپنی حضور پیدا کرد و اگر اهل فیلم‌هاي وحشتناک باشید بـه احتمال زیاد فیلم حلقه ۲ رابا حضور کیوکو فوکادا دیده‌اید.

 

این فیلم درسال ۲۰۰۰ بـه نمایش درآمد و بازی کیوکو فوکادا بازتاب مثبتی در جوامع هنری ژاپن داشت. کیوکو درکنار سینما بـه خوانندگی هم علاقه دارد و نخستین آلبوم و تک‌آهنگ او درسال ۱۹۹۹ منتشر شد.

 

نازومی ساساکی

نازومی «Nozomi Sasaki»، متولد هشتم فوریه سال ۱۹۸۸ اسـت ودر دنیای سینما و تلویزیون ژاپن وی را با نام نازومی می‌شناسیم و هواداران کمتر وی را با نام فامیلی‌اش خطاب می کنند. نازومی بیشتر از این کـه در سینما و تلویزیون ژاپن مشهور باشد، در صحنه‌هاي مدلینگ این کشور محبوبیت دارد.

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

پس از این کـه چیزی نزدیک بـه ۷ سال حضور درخشان در مدلینگ داشت بـه دنیای موسیقی روی آورد ودر سال ۲۰۱۰ بـه همراه یکی از رپرهای مشهور ژاپنی، تک‌آهنگی را منتشر کرد. یکی دو سال بعد هم درسال ۲۰۱۲ شاهد انتشار آلبوم کاملی از ترانه‌هاي نازومی ساساکی بودیم.

 

کیکو کیتاگاوا

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

در بین هنرپیشه‌هاي زیباروی ژاپنی کـه بـه انها اشاره کردیم، کیکو کیتاگاوا برای مـا ایرانی‌ها چهره شناخته‌شده‌تری اسـت و اگر بـه مجموعه فیلم‌هاي «سریع و خشن» علاقه داشته باشید و فیلم «سریع و خشن: توکیو دریفت» را دیده باشید،

 

هنرنمایی کیکو کیتاگاوا «Keiko Kitagawa» را دراین فیلم دیده‌اید و ین بازیگر ۳۲ ساله ژاپنی رابه‌خوبی می‌شناسید.کیکو زاده بیست و دوم آگوست سال ۱۹۸۶ اسـت ودر کنار بازیگری، در گذشته در دنیای مدلینگ نیز برای خودش اسم و رسمی داشت و از سال‌ ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ مدل‌اختصاصی مجله «ژاپنی‌هاي هفده‌ساله» بود.

 

کیکو کیتاگاوا ازآن دسته دخترانی اسـت کـه علاقه‌اي بـه بیرون رفتن از منزل دارد و ترجیح می دهد اوقات فراغت‌اش را در منزل بنشینید و فیلم ببیند و بـه موسیقی گوش فرا دهد یا این کـه کتاب بخواند.

 

یوکی ناکاما

 

عکس هایی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن ژاپنی

 

یوکی «Yukie Nakame» متولد سی اکتبر سال ۱۹۷۹ اسـت ودر شهر اوراسوئه در استان اوکیناوای ژاپن درخانواده‌اي ماهیگیر بـه‌دنیا آمده اسـت. یوکی ناکاما فعالیت هنری‌اش رابا خوانندگی شروع کرد و بازی او در فیلم «حلقه: همزاد» «Ring 0: Birthday» درسال ۲۰۰۰، یوکی رابه دنیای سینما و تلویزیون ژاپن معرفی کرد.

 

یوکی کـه استعداد خودش را در فیلم‌هاي وحشتناک بـه نمایش گذاشته بود درسال ۲۰۰۰ فیلم دیگری نیز بازی کرد و اینبار با حضور دریک سریال درام، ثابت کرد کـه برای سریال‌ها و فیلم‌هاي عاشقانه نیز بازیگر توانمندی اسـت. یوکی ناکاما سریال‌ها و فیلم‌هاي درخشانی را در کارنامه‌اش دارد و بـه رغمی این کـه بـه ۴۰ سالگی نزدیک می شود اما هنوز هم زیبایی‌اش را حفظ کرده اسـت.