اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

کیتی پری ازآن دست خواننده هایي اسـت کـه در تمام کشورها معروف می باشد، کیتی پری در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. کیتی پری یکی از رکوردشکن ها می‌باشد و ویدیوهای او در یوتیوب بازدیدهایی میلیاردی داشته اند! در ادامه از 0 تا 100 با کیتی پری خواننده محبوب آشنا می‌شویم. کیتی پری متولد 3 / آبان / 1363 می باشد

 

بیوگرافی کیتی پری

کیتی پری درسال ۱۹۸۴ میلادی در کالیفرنیا «سانتا باربارا» متولد شد. نام اصلی این خواننده بازیگر و ترانه سرای امریکایی کاترین الیزابت کیتی هادسن اسـت. او با آلبوم رویای نوجوانان معروف شد. پدرش ماریس کیت هادسون و مادرش مری کریستین هستند و انجلا هادسون خواهر بزرگ‌تر و دنیل هادسون برادرش هستند.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

کیتی پری در ۹ سالگی شروع بـه خواندند کتاب هاي مقدماتی موسیقی کرد ودر ۱۳ سالگیش تونست گیتار بزنه. کتی پری خودرا مدل لاغر تر لیلی الن و مدل چاقتر ایمی واینهاوس معرفی کرده اسـت و این موضوع باعث خشمگین شدن الن شده و کتی را تهدید کرده کـه عدد تلفن شخصی اش وی را پخش می کند.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

بـه او پیشنهاد شده بود کـه درسال ۲۰۱۳ بـه عنوان داور با دست مزد ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار در امریکن ایدلل حضور داشته باشه . اما او این پیشنهاد را رد کرد! او یک نشانه از هر البومی کـه از او منتشر شده را روی بدنش خالکوبی کرده اسـت. خط تولید لاک ناخن opi بـه نام خود کیتی پری اسـت.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

ترانه سرایی کیتی پری

کیتی پری برای افرادی مانند سلنا گومز, کلی کلارسون و اشلی ترانه سرایی کرده اسـت. جالب اسـت بدانید اسم کیتی پری از روی اسم گربه هایش انتخاب شده و بیشترین طرفدار در توئیتر متعلق بـه کیتی پری اسـت.

 

ایران ناز کیتی در تولد ۲۸ سالگی خود با میشل اوباما نهار خورده اسـت. هم چنین گربه ي کیتی پری وبلاگ شخصی دارد! آهنگ هاي محبوب او عبارتند از:

 

One of the Boys – یکی از پسرها

در پی انتشار Ur So Gay در نوامبر ۲۰۰۷ کـه توجه مدونا را جلب کرد کتی پری متوجه شد کـه درسال ۲۰۰۸ می تواند در صدر جدول قرار گیرد و حرفه خودرا جدی‌تر گرفت 

 

البوم یکی از پسران کتی در ۱۰ بیلبورد قرار گرفت . و آهنگی از او بـه نام «گرم سرد » بـه شدت مورد توجه قرار گرفت. کتی پری بـه جز دریافت جایزه بهترین خواننده پاپ, نامزد دریافت جایزه گرمی شد.

 

Teenage Dream – رویای نوجوانی

کتی پری در ماه می ۲۰۱۰ یک تک آهنگ بـه نام California Gurls منتشر کرد کـه سبب پرش بـه صدر بیلبورد ها شد و راه را برای البوم استودیویی او یعنی ” رویای نوجوانی ” هموار کرد.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

آهنگ هاي رویای نوجوانی – اتش بازی – و جمعه شب گذشته, همه ی راه California Gurls را دنبال کردند و وی را بـه بهترین خواننده پاپ «بعد از مایکل جکسون » کرد.

 

Prism – منشور

آهنگی ازین البوم بـه نام Roar بـه عدد یک جدول صعود کرد و آهنگ Dark Horse – اسب سیاه کـه توی اون with J هم با کتی خونده تا هفته ها در صدر جدول بیلبورد قرار داشت و پنجمین و اخرین ترک این البوم This Is How We Do نام داشت کـه نشان داد Riff Raff بخوبی انجام شده اسـت.

 

داوری کیتی پری در برنامه abc

در مه ۲۰۱۷ کتی پری بـه عنوان داور برنامه abc انتخاب شد. لوک برایان و لیونل ریچی نیز همرا او دراین برنامه بودند. پری قبلاً درسال ۲۰۰۹ بـه عنوان داور مهمان دراین برنامه قرار گرفته بود

 

بطور موقت جای گزین “پائولا عبدل“ «Paula Abdul» شد. ازآن زمان بـه بعد، او پیشنهاد شده بود کـه در دیگر رقابت‌هاي خوانندگی هم مثل “فاکتور ایکس“ ظاهر شود.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

دریک قسمت از برنامه داوری، کتی پری در حالی‌کـه روی صحنه با پاشنه‌هاي بلند می‌رقصید، بـه زمین خورد ودر یک برنامه ي دیگر او یک نوجوان ۱۹ ساله خجالتی را اکه در برنامه حضور داشت بوسید و اینکار، خشم تعداد زیادی از رسانه‌هاي اجتماعی را ترسیم کرد.

 

ازدواج کیتی پری با راسل برند کمدین انگلیسی

درسال ۲۰۰۹، رابطه کتی با کمدین انگلیسی راسل برند تیتر روزنامه‌ها شد. آن‌ها در سفری بـه هند ودر ۲۳ اکتبر ۲۰۱۰ دریک مراسم سنتی هندو در هند ازدواج کردند.

 

اما با این حال زندگی مشترک آن‌ها مدت زیادی نگذشته بود کـه برند در دسامبر ۲۰۱۱ خواستار طلاق شد. کیتی پری هم چنین با جان مایر و Diplo و هم چنین ارلاندو نیز رابطه هاي عاشقانه برقرار کرده اسـت.

 

ماجرای دشمنی کیتی پری با تیلور سوئیفت

طبق گفته کتی پری این دشمنی بر سر تعدادی رقاص صورت گرفته اسـت. در گفت‌وگو اي کیتی گفت کـه سه تا از رقاص هایش تور تیلور را رها کرده تا بـه تور کیتی پری برسند. کیتی پری: «مـن سعی کردم تا بـه او توضیح بدم اما تیلور با مـن صحبت نمیکرد»

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

دشمنی ها و کینه ورزی بین این دو تا مدت ها ادامه داشت. در ۸ می ۲۰۱۸ کیتی پری با فرستادن یک شاخه زیتون برای تیلور سوئیفت بـه دشمنی بین این دو پایان داد. یعنی واقعا یک شاخه زیتون بـه مراه یادداشت برای او فرستاد و دشمنی آن ها پایان یافت.

 

نکات جالبی در مورد کیتی پری

هر زنی عاشق داشتن چنین صحنه اي برای خود اسـت، کتی نیز مستثناء نیست. ممکن اسـت کیتی پری را دوست داشته باشید بخاطر آهنگ هایش، نوع لباس پوشیدنش، یا حالت راه رفتنش. اگر یکی از طرفداران واقعی او هستید، شاید دوست داشته باشید در موردش بیشتر بدانید.

 

پدر و مادری روحانی مسیحی، او را تربیت کرده و پرورش دادند

بسیار شگفت آور و تعجب برانگیز اسـت کـه کیتی پری چگونه چنین مدل و احساس منحصر بـه فردی را در موسیقی برای خودش ایجاد نموده اسـت. شاید این امر بدلیل آن باشد کـه او دور از پدر و مادر خویش و با گوش دادن بـه موسیقی انجیلی رشدکرده و بزرگ شده اسـت.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

علیرغم این حقیقت کـه او خوانندگی رابا خواندن در موسیقی کلیسایی آغاز نمود. او بـه خلق موسیقی کـه افراد دیگر را تکان می‌داد پایان داد، بدون آنکه کوچک‌ترین اشاره اي بـه موعظه پذیر بودن آهنگ هاي خود داشته باشد. او هفت سال رابا شکست در کسب موفقیت با نام خود در چنین آهنگ هایي سپری نمود.

 

همسرش را اولین بار در یک نمایش کامیو ملاقات کرد.

مکان هاي زیادی وجود داشت کـه کیتی می‌توانست در انها همسر آینده اش را ملاقات کند، امّا دریک نمایش کامیو با فیلم 2009 راسل برند، این اتفاق رخ داد؛ فیلمی ‌با عنوان وی را بـه یونان ببر. چـه چیزی سبب شد تا این مرد، با این خوش شانسی روبه رو شود؟

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

جدا از نزدیک بودن با این سمبل پاپ، نقش‌هـای این دو دراین فیلم، انها را برای یک دیگر جذّاب ساخت. کتی ادّعا نمود کـه او احساس فوق العاده اي داشت، هنگامی‌کـه چون حیوانی دست آموز، جست و خیز کنان از پله ها پایین می‌آمد ودر چنین حالتی فیلمبرداری انجام شد. آیا می توانید مشت زن «Thumper» را تصوّر کنید، خرگوشی کـه تلو تلو خوران از بمبئی می‌آمد؟

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

به جای نام نامزد خویش، بخشی از یکی از ترانه هایش را داخل حلقه نامزدی اش حک نمود

همواره این طور معمول اسـت کـه داخل حلقه نامزدی، نام فرد دیگری حک شود. با این وجود، در مورد کیتی پری قضیه متفاوت اسـت. او تصمیم گرفت تا بخشی از یک ترانه را در داخل حلقه حک نماید و احساس خود رابه همسرش بـه روشی متفاوت نشان دهد.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

در حالیکه عده کمی‌ از متن این ترانه آگاه اند، اما هـمه می دانند کـه عنوان آهنگ آیا تـو همان شخصی هستی کـه مـن منتظرش بودم اسـت و توسط خواننده استرالیایی، نیک کیو خوانده شده اسـت. در این جا بخش هایي راکه حک شده اسـت آورده ایم شاید تعجب کنید کـه این همه ی خط چطور در داخل یک حلقه حک شده اند!

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

ایران ناز احساس کرده بودم کـه دختر تـو می آیی، همانطور کـه بـه مـن نزدیک می‌شدي، می دانستم کـه مرا پیدا میکنی، زیرا مدّت ها بود کـه در این جا آرزویت میکردم، آیا این سرنوشت مـن اسـت؟

 

اینگونه پدیدار خواهی شد؟ خودرا در پالتویی پوشانده، با اشک هایي در چشم؟ پالتویت را در آور و آنرا بر روی زمین بیانداز، آیا تـو همان شخصی هستی کـه مـن منتظرش بودم؟

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

عده اي از او رویگردان شده اند

اگر واقعا فردی وجود داشته باشد کـه از ارتباط با کیتی پری واقعا احساس پشیمانی نماید، کسی نیست جزء کمپانی کلمبیا ریکوردز. آیا میدانید کـه کیتی پری درسال 2004 با این کمپانی قراردادی را امضاء نمود، امّا پس از یک سال این ارتباط قطع شد؟

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

دلیل این رویگردانی از او چـه بود؟ ایده هاي دو طرف در رابطه با خوانندگی کیتی پری بسیار با یک دیگر متفاوت بودو تا حدّي متعارض گونه. امّا بتازگی این طور بنظر می رسد کـه این کمپانی از این کـه نسبت بـه استعدادهای کیتی تردید کرده بود، بسیار متاسف اسـت.

 

او برای در دسترس دید قرار گرفتن کار می کند و میخواند

یکی از بهترین چیزهایی راکه میتوان بـه طرز تفکر کیتی پری نسبت داد، خوش بینی اوست. این خواننده حتّي قبل از برگزاری تور رویایی خود در کالیفرنیا، در چندین صحنه و با خوانندگان دیگر بـه اجرا پرداخت.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

اگر این اجراها عطش وی را نمی‌خواباند، در چند آهنگ ویدئو نیز حضور می‌یافت و خودرا نشان می‌داد. ممکن اسـت این کارها وی را خسته و ناامید کند، امّا او بـه خوبی از پس چنین کارهایی بر می آید.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

این تاثیرات موسیقی بود کـه وی را خلق کرد

اگر فکر میکنید کـه کیتی پری برای خودش هم کمی‌ عجیب اسـت، صبر کنید تا آگاه شوید کـه منبع الهام او برای ظاهر، رفتار، شخصیت و البتّه، موسیقی، چـه کسی بوده اسـت.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

مـا آلانیس موریسِت رابه خاطر آلبوم مشهورش «Jagged Little Pill» می‌شناسیم و این کـه چگونه این آلبوم میلیون‌ها نفر را تحت تاثیر خودش قرار داد، و این بخاطر رویکرد خاص او بـه موسیقی بود. امّا در رابطه با دیگر خواننده هاي زن راک چطور؟

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

درباره سیندی لوپر، پَت بناتار، جوان جِت، و شرلی منسون؟ جدا از نام هاي این افراد در رابطه با ترانه و موسیقی، انها هم چنین احساس یک خواننده راک را وارد ترانه ها و صدایشان کرده اند.

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی

 

اگر فکر میکنید کـه همه ی تاثیرگذاران دختر بوده اند، باید از فردی مرکوری نام ببریم کـه تاثیری کامل را بر حرفه کاری کیتی پری، بر جای گذاشت. در مورد یک ترکیب دیوانه کننده صحبت کنید! آیا اشاره کردیم کـه کوئین نیز الهام بخش دیگری بوده اسـت؟

 

عکس های دیدنی از کیتی پری به همراه بیوگرافی