اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عیادت محمد علی کشاورز از مشایخی (عکس)

عیادت محمد علی کشاورز از مشایخی (عکس)

عیادت محمد علی کشاورز از مشایخی (عکس)

 

پس از بستری شدن جمشید مشایخی پیشکسوت سینمای ایران در بیمارستان به علت قند بسیار بالای خون و مشکلات کلیوی ، محمد علی کشاورز به عیادت وی رفت  . مرام و معرفت پیشکسوتان سینما…کشاورز با ویلچیر به عیادت مشایخی رفت!عصر امروز، محمدعلی کشاورز به عیادت جمشید مشایخی، دوست دیرینه خود در بیمارستان رفت.

 

همیشه یاد گذشته را زنده می کنیم…

 

عصر امروز، بیمارستان آتیه تهران، شاهد عیادت جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر از جمشید مشایخی بود.کمال‌الملک سینمای ایران، برای چندمین بار در سه ماه گذشته، چند روزی است که در بیمارستان بستری شده و زیر نظر گروهی از پزشکان درمان می‌شود.

 

محمدعلی کشاورز از جمله هنرمندانی بود که امروز به عیادت جمشید مشایخی رفت و برای او آرزوی سلامتی کرد. دیدار این دو هنرمند پیشکسوت که از دهه 40 خورشیدی و از اداره تئاتر باهم دوستی دارند، حدود 10 دقیقه طول کشید.

 

پس از این دیدار، محمدعلی کشاورز در گفت‌وگویی، از این که جمشید مشایخی روی تخت بیمارستان روحیه خوبی دارد و امروز حال عمومی‌اش بهتر بوده است، ابراز خرسندی وخوشحالی کرد.

 

عیادت محمد علی کشاورز از مشایخی (عکس)

 

او سابقه دوستی خود و مشایخی را بیش از نیم قرن دانست و گفت:«من و جمشید [مشایخی] از جوانی باهم رفاقت و رفت و آمد خانوادگی داشتیم. در پیس‌های (نمایشنامه‌های) زیادی در کنار هم حضور داشتیم و در چند سریال نیز همبازی بودیم. این دیدارهای ما تا امروز هم که من بیشتر در خانه هستم ادامه دارد و همیشه یاد گذشته را زنده می‌کنیم.»

 

در تماس تلفنی خبرآنلاین با یکی از همراهان جمشید مشایخی در بیمارستان هم، او با بیان این‌که هنوز زمان ترخیص این هنرمند پیشکسوت از بیمارستان مشخص نیست، تاکید کرد تیمی از پزشکان متخصص در حال بررسی وضعیت سلامتی این هنرمند پیشکسوت هستند. او با بیان این‌که نتیجه تعداد زیادی از معاینات و آزمایش‌های پزشکی مشخص شده است،

 

گفت باید منتظر ماند تا گروه پزشکان تصمیم بگیرند و زمان ترخیص استاد مشایخی را مشخص کنند.