اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

فداکاری خواننده مشهور هنگام پرواز خارجی +عکس

فداکاری خواننده مشهور هنگام پرواز خارجی +عکس

فداکاری خواننده مشهور هنگام پرواز خارجی +عکس

 

به گزارش ایران ناز کار خواننده سرشناس در برخورد با مسافر مست در پرواز خارجی سوژه رسانه ها شد ! یک خواننده سرشناس ، فداکارانه از مسافران پرواز یک هواپیما به مقصد چین ، دفاع کرد و جلوی حمله بیشتر مسافر مست به آنها را گرفت
 

به گزارش ایران ناز ماجرا ازین قرار بود که ریچارد نوئل مارکس ، خواننده سرشناس آمریکایی به دستگیری یک مسافر خطرناک و آشفته در هواپیما کمک کرد. این خواننده به همراه دیگر مسافران و خدمه پرواز، فردی خشمگین را که به دیگران تعرض می‌کرد، با طناب به صندلی هواپیما بست.

 

مارکس در این باره گفت:‌ «مسافر کناری ما به مسافران دیگر و خدمه پرواز حمله کرد و شگفت اینکه خدمه اصلا برای برخورد و مقابله با این رویداد آمادگی نداشتند.»

فداکاری خواننده مشهور هنگام پرواز خارجی +عکس

همسر مارکس تصویری از این رویداد را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن تصویر مرد مهاجم دیده می‌شود. برخی از مسافران نیز فیلم درگیری را در اینترنت منتشر کردند.

 

فرد مهاجم پس از فرود هواپیما در فرودگاه اینچئون به پلیس تحویل داده شد. سخنگوی فرودگاه در این باره گفت:‌ «رویداد درگیری یک ساعت و ۴۰۰ دقیقه پس از پرواز هواپیما به وقوع پیوست. به نظر می‌رسد که فرد مهاجم تحت تاثیر الکل بوده است.»

فداکاری خواننده مشهور هنگام پرواز خارجی +عکس

با وجود انتقاد شدید مارکس از عدم مهارت خدمه پرواز برای برخورد با این رویداد، سخنگوی فرودگاه اعلام کرد که آن‌ها از دستورالعمل پیروی کرده‌اند.پس از انتشار خبر درگیر شدن مارکس در این رویداد بسیاری از هوادارانش در توییتر پیگیر ماجرا شدند که این خواننده در پاسخ به آ‌ن‌ها گفت: «به هیچ وجه عمل قهرمانانه‌ای از من سر نزد. همان کاری را کردم که امیدوارم همه در شرایط مشابه انجام دهند.»

 

مطالب مرتبط:

 

گواهی فوت گربه در پرواز اصفهان به کیش +عکس

 

پرواز وحشتناک فرشته مرگ در آسمان (عکس)

 

عکس شیمی درمانی بهنام صفوی در کنار دو خواننده