عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

قتل عام فجیع خانواده توسط زن تهرانی +تصاویر

مجموعه : مجله خبری روز
قتل عام فجیع خانواده توسط زن تهرانی +تصاویر

قتل عام فجیع خانواده توسط زن تهرانی +تصاویر

 

اهالی شهرک آزادی تهران ، با مشاهده ی زنی که قصد خودکشی و پرتاب خود از پنجره ساختمان به پایین را دارد به پلیس اطلاعرسانی کردند . اما حضور پلیس پرده از راز هولناکی برداشت .به گزارش ایران ناز این زن اعضای خانواده اش را به شکلی فجیع به قتل رسانده بود و سپس قصد خودکشی داشت !

 

به گزارش ایران ناز ماجرا ازین قرار بود که زن جوانی در اقدامی هولناک همسر، دختر و پسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پس از مجروح کردن دختر دیگرش در هنگام خودزنی و اقدام به خودکشی توسط پلیس دستگیر شد.

قتل عام فجیع خانواده توسط زن تهرانی +تصاویر

حدود ساعت 12 امروز وقوع یک جنایت هولناک در ساختمانی در شهرک آزادی به مأموران کلانتری 150 تهرانسر اعلام شد که بلافاصله تیمی از نیروی انتظامی در محل حاضر شدند و طی بررسی های اولیه مشخص شد زن 34 ساله ای همسر 39 ساله، دختر 11 ساله و پسر 4 ساله اش را به ضربات چاقو به طرح هولناکی به قتل رسانده و پس از خودزنی قصد پریدن از بالکن خانه و خودکشی را داشت که مأموران توانستند وی را بازداشت کنند. همچنین دیگر دختر زن جوان که 10 سال دارد توسط مادرش مجروح شده بود که به همراه مادرش به بیمارستان انتقال یافتند.

قتل عام فجیع خانواده توسط زن تهرانی +تصاویر

صحنه قتل

 

محل وقوع جنایت

 

دقایقی بعد مراتب این قتل به قاضی مرادی بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد و بازپرس امور جنایی تهران در محل وقوع جنایت حاضر شد. همچنین بررسی صحنه وقوع جرم نشان داد که تمامی اموال محل وقوع جنایت شکسته و به شدت تخریب شده است.

 

بررسی های تکمیلی در رابطه با این قتل هولناک نشان داد که همسایه های قاتل پس از شنیدن صدای مشاجره و درخواست کمک فرزندان قاتل در منزل آنها را شکستند و پلیس را در جریان این جنایت هولناک گذاشتند.

قتل عام فجیع خانواده توسط زن تهرانی +تصاویر

تحقیقات پلیس در محل قتل

 

تحقیقات اولیه بازپرس امور جنایی تهران از دختر مجروح شده نشان داد که پدرش به خاطر ازدواج با زن دیگری با مادرش درگیر شده و در نهایت این جنایت هولناک اتفاق افتاده است.سرانجام با دستور قاضی مرادی بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتولان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات بیشتر در رابطه با این قتل های هولناک ادامه دارد.

 

زن 34 ساله در مورد انگیزه اش گفت: وقتی فهمیدم همسر 39 ساله ام با زن دیگری رابطه دارد تصمیم گرفتم به زندگی اعضای خانواده پایان دهم. صبح امروز همسرم محسن در اتاق خواب بود که من چاقویی از آشپزخانه برداشتم و او را زمانی که خواب بود به قتل رساندم.

 

چون نمی‌خواستم فرزندانم دست شخص دیگری بیفتند به سراغ آنها که در حال تماشای تلویزیون بودند رفتم و دختر 11 ساله ام فاطمه و پسر 4 ساله ام مازیار را با ضربات چاقو کشتم. چند ضربه هم به دختر 10 ساله ام مهیا زدم و فکر کردم او هم مرده است. بعد از قتل اعضای خانواده اقدام به خودزنی کردم و قصد پریدن از بالکن خانه و خودکشی داشتم که همسایه ها متوجه ماجرا شده و مانع شدند.

 

مطالب مرتبط:

 

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

 

جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس