اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

قتل پایان رابطه نامشروع زن سفیر یونان +تصاویر

قتل پایان رابطه نامشروع زن سفیر یونان +تصاویر

قتل پایان رابطه نامشروع زن سفیر یونان +تصاویر

 

چیزی شبیه به افسانه های یونان باستان ، این بار در زندگی سفیر یونان رقم خورد . خیانت زن و معشوقه ای که رقیب عشقی اش را از پا در می آورد . سفیر یونان قربانی خیانت همسرش شد . روابط نامشروع زن سفیر یونان باعث شد تا وی به دست  مردی که همسرش با او رابطه ی عاشقانه برقرار کرده بود کشته شود .

 

به گزارش ایران ناز پلیس برزیل اعلام کرد که سفیر یونان در این کشور به دست معشوقه زنش و با همدستی این زن در خانه‌ای در حومه ریودوژانیرو کشته شده و در همین راستا سه متهم را دستگیر کرده است.

 قتل پایان رابطه نامشروع زن سفیر یونان +تصاویر

به گزارش ایران ناز  به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کریاکوس آمیریدیس، سفیر یونان در برزیل از روز دوشنبه گذشته در منطقه نووا ایگواکو، در حومه شمالی ریودوژانیرو مفقود شده بود. آمیریدیس و همسرش ساکن شهر برازیلیا بوده‌اند.

قتل پایان رابطه نامشروع زن سفیر یونان +تصاویر

پلیس برزیل می‌گوید که کریاکوس آمیریدیس توسط یک مامور محلی که با همسرش رابطه نامشروع داشته کشته شده است.جسد آمیریدیس روز پنجشنبه در صندوق یک خودروی سوخته در حومه ریو دو ژانیرو پیدا شد.

قتل پایان رابطه نامشروع زن سفیر یونان +تصاویر

پلیس می‌گوید که فرانسواز آمیریدیس، همسر برزیلی سفیر، توطئه قتل او را به همراه ماموری که با او رابطه داشته چیده است.پلیس می‌گوید شخصی به نام “سرجیو گومز موریرا فیلو” متهم شماره یک پرونده به خفه کردن سفیر یونان اعتراف کرده است. این درحالی است که پلیس پیشتر گفته بود که او با چاقو سفیر یونان را کشته است.

 

خانم آمیریدیس، ۴۰ ساله، به همراه موریرا، ۲۹ ساله، و پسرعموی او ادواردو ملو دستگیر شده‌اند.گفته می شود ملو ۸۰ هزار رئال (۲۵ هزار دلار) دریافت کرده بود تا به عنوان دیدبان عمل کند.این سه مظنون مورد بازجویی قرار گرفته‌اند و بازداشت آنها برای ۳۰ روز تمدید شده است.

 

اواریستو پونتس ماگالاس، کارآگاه این پرونده این قتل را یک “تراژدی و عملی بزدلانه” توصیف کرد و گفت پلیس آن را “جنایت عشقی” می‌داند.

 

وی در یک کنفرانس خبری گفت: فرانسواز ابتدا واقعیت‌ها را تکذیب می‌کرد. او گفت که در قتل شوهرش دست نداشته. کاری کردیم متوجه شود که چاره‌ای ندارد و ادامه تکذیب آن بی‌فایده است.

 

وی افزود: او شروع به ضد و نقیض گویی کرد، به گریه افتاد و گفت که قتل شوهرش کار مامور پلیس (سرجیو موریرا) بوده است.

 

مالاگاس گفت که سرجیو موریرا سراغ سفیر رفت تا به خاطر ادعاهای خشونت علیه همسرش با او رو در رو شود و در جریان درگیری او را کشت. به گفته پلیس سرجیو موریرا گفته که در دفاع از خود دست به قتل زده اما پلیس برزیل این ادعا را رد کرد.

 

پلیس می‌گوید که پسرعموی متهم اعتراف کرده که جسد سفیر را منتقل کرده و تمام جزییات نقشه قتل سفیر یونان را فاش کرده است که حاکی از دست داشتن موریرا و خانم آمیریدیس است. این زوج ۱۵ سال پیش ازدواج کردند و دختری ده ساله دارند.

 

کریاکوس آمیریدیس از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ کنسول یونان در ریو بود و در سال جاری به عنوان سفیر به برزیل بازگشت.او از برازیلیا به شهر نووا ایگواکو در شمال ریو سفر کرده بود تا تعطیلات کریسمس را با همسرش و خانواده او بگذارند.

 

خانم آمیریدیس روز چهارشنبه گزارش داد که شوهرش ناپدید شده است.او به پلیس گفت که شوهرش عصر دوشنبه با اتومبیل آپارتمان اجاره‌ای را بدون آنکه بگوید کجا می‌رود ترک کرد.

 

اتومبیل سوخته روز پنجشنبه در زیرگذری در یکی از جاده‌های اصلی ریو پیدا شد و جسدی داخل آن بود.آزمایش های پزشکی قانونی نشان داد این جسد متعلق به سفیر یونان است.محققان همچنین گفتند که لکه‌های خون را روی مبلی در آپارتمانی که این زوج تعطیلات خود را در آن می‌گذراندند پیدا کرده‌اند.

 

مطالب مرتبط:

 

خیانت زن و برادر شوهر مرد جوان را طعمه گرگها کرد

 

دلایل خیانت زنان به مردان چیست؟!