عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس

جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس

 

 

مهرماه امسال این مدلینگ زن در اردبیل که مطلقه بود و تنها 20 سال سن داشت در خودرو به ضرب دو گلوله در صورتش کشته شد !! شایان ذکر است صفحه ی ایسنتاگرام وی اخیرا در طرح بررسی و مسدود سازی صفحات مجازی مدلینگ ها بسته شده بود !

 

 

به گزارش ایران ناز  این زن 20 ساله که مدلینگ اردبیل بود با شلیک گلوله کشته شد و پسر جوانی نیز دست به خودکشی زد و معمای مرموزی پیش روی ماموران پلیس آگاهی اردبیل قرار گرفت.

 

 

در این جنایت هولناک که ساعت 22 و 45 دقیقه شنبه 24 مهر، در حوالی میدان جانبازان رخ داد زن جوانی با شلیک دوگلوله ازپا درآمد ومرد جوان پس از این جنایت با شلیک گلوله‌ای به زندگی خود در خودرو پژو405 پایان داد. ازسوی دیگر برخی شواهد نشان می‌دهد زن جوانی که دراین ماجرا کشته شد یکی از مدلینگ‌های اردبیل بوده که چندی قبل صفحه وی در اینستاگرام با دستور قضایی مسدود شده بود.

 

 

در بررسی‌های صورت گرفته شناسنامه زن مقتول در کیف مشاهده می‌شود که حاکی از آن است که وی متولد 1375، دارای فرزند و مطلقه بوده است. مقتول مرد (پسر) نیز متولد 1371، مجرد و از ساکنان محله ملاباشی اردبیل است.

 جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس

شاهدان حاضر در صحنه جرم اعلام داشته‌اند که دو تیر به صورت زن و یک تیر نیز از ناحیه سر به مرد شلیک شده است.

 

 

به گزارش ایران ناز گفته شده پسر و زن جوان ازمدتی قبل باهم آشنا شده وتصمیم به ازدواج داشتند که به خاطراختلاف‌های شدید میان آنها، این فاجعه هولناک رقم خورد. شب حادثه، سرنشینان این خودرو پس از توقف در کنار خیابان با یکدیگرمشاجره لفظی پیدا کردند وناگهان مرد جوان با شلیک گلوله ابتدا زن همراهش را به قتل رسانده و سپس با شلیک گلوله‌ای به سرش خودکشی کرد. درحال حاضر تحقیقات برای کشف زوایای پنهان این جنایت مرموز ادامه دارد.

 جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس

 

ناصر عتباتی دادستان اردبیل در راستای این خبر گفت: «جزئیات این قتل در حال بررسی است. به همین خاطر رسانه‌ها باید تا اعلام نتایج نهایی منتظر باشند و از هرگونه شایعه‌پراکنی خودداری کنند.»

 

 

مطالب مرتبط:

 

این دختر 23 ماهه بیمار یک مدلینگ پر در آمد است (عکس)

 

قتل وحشتناک بازیگر مرد 41 ساله در خانه مجری تلویزیون (عکس)