اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ماجرای شایعه کلاهبرداری سهیل سنگرزاده از زن ایرانی ( عکس )

مجموعه : مجله خبری روز
ماجرای شایعه کلاهبرداری سهیل سنگرزاده از زن ایرانی ( عکس )

ماجرای شایعه کلاهبرداری سهیل سنگرزاده از زن ایرانی ( عکس )

بدنساز ایرانی که با دیالوگ چطوری جون دل ؟ برقراری عزیز مشهور شده این بار دچار حاشیه ی جدیدی شد . یک زن ایرانی با ادعای مبنی بر کلاهبرداری سهیل سنگرزاده گوینده جملات مثبت از وی حبرساز شد .

 

سهیل سنگرزاده مقیم آمریکا بوده و زندگی تجملی خود در ایالت کالیفرنیا را از قبال یک معشوقه فریب‌خورده به هم زده است؛ زن ایرانی به نام مریم مقیم در استرالیا که به سنگرزاده اعتماد کرد، دل بست و در پایان با کلاهبرداری ۴۰ هزار دلاری این شیاد زبردست غافلگیر شد.

جون دل سر کیفی؟! چرا نباشی؟!

 

ماجرای شایعه کلاهبرداری سهیل سنگرزاده از زن ایرانی ( عکس )

 

معشوقه فریب‌خورده سهیل سنگرزاده که حدود ۵۰ سال دارد که باور ندارد این مرد با وجود کلاهبرداری از او حالا کلیپ هایی پر محتوا و انگیزشی انتشار می دهد مدت ها پیش گفتگویی با رکنا داشت و اصرار به عدم انتشار آن می کرد تا اینکه صحبت‌های هفته گذشته این شیاد چرب‌زبان وی را وادار به انتشار این خبر کرد. جایی که سهیل سنگرزاده در کمال خونسردی منتقدان خود را سرزنش کرده و از سختی‌های نگذرانده زندگی خود تا موقعیت کنونی گفت!

 

سهیل سنگرزاده را بیشتر بشناسید!

 

سنگرزاده در این باره اظهار داشته بود: “شما فقط میوه‌های درخت را می‌بینید، در حالی که باید ریشه‌های دردکشیده این درخت را نشان‌تان دهم! “

 

حالا فریب یک زن ایرانی در غربت و کلاهبرداری از یک زن ساده ساکن استرالیا جزو افتخارات و سختی‌های سنگرزاده شیاد محسوب می‌شود!

 

مصیبت اصلی در این میان اما خیل عظیم دنبال‌کنندگان سهیل سنگرزاده هستند که حالا به حدود ۲ میلیون نفر رسیده اند؛ افراد ساده‌ای که خبر ندارند این شیاد اینستاگرامی، موقعیت کنونی خود را از چه راهی به دست آورده است و مرتب شاهد تایید گفتارهای او توسط طرفدارانش هستیم.

 

زن ایرانی از این شیاد در دادگاه استرالیا شکایت کرده است و احتمال دار بزودی تحت تعقیب پلیس اینترپل ملبورن قرار گیرد