عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

ماجرای معجزه برای بارداری زیبا بروفه

ماجرای معجزه برای بارداری زیبا بروفه

ماجرای معجزه برای بارداری زیبا بروفه

 

به گزارش ایران ناز ، همسر زیبا بروفه به حرفهای کارگردان سریال هاتف در مورد معجزه باردار شدن زیبا بروفه در طی بازی کردن در سریالی مرتبط با کربلا ، توضیحاتی ارائه کرد . پیش ازین یاری کارگردان این سریال عنوان کرده بود : خداوند هدیه ای را که زیبا بروفه مدتی منتظرش بود در روند تولید این سریال به او زودتر داد و اواخر شهریور، او به ما خبر داد که صاحب فرزند شده است.

 

همسر زیبا بروفه اما گفت از تصمیم تا خبر بارداری همسرم چهارماه هم نمی گذرد.صحبت های کارگردان سریال «هاتف» در خصوص معجزه ای که در سریال رخ داد، واکنش دور زیبا بروفه را در پی داشت.

 

صحبت های کارگردان سریال «هاتف» در باره بارداری زیبا بروفه واکنش شوهر این بازیگر را در پی داشت. از این رو پیام صابری همسر زیبا بروفه در این خصوص یادداشتی در اختیار بانی فیلم قرار داده که در ادامه می خوانید:

 

داریوش یاری عزیز

 

زندگی خصوصی هنرمندان وسیله ای برای دیده شدن شما نازنین و تحت تأثیر قرار دادن مردم عزیزمان نیست تا با ذهنی خلاق و قصه پرداز خود از بارداری همسر هنرمند و مهربانم برای مردم معجزه بسازید.

 

جهت اطلاع حضرتعالی عرض می کنم. از تصمیم تا خبر بارداری همسرم چهارماه هم نمی گذرد و اگر علاقه مندید دقیقتر برایت توضیح دهم ۲۷ اردیبهشت ۹۶ تصویب و روز ۲۲ شهریور ۹۶ دکتر بارداری یک ماهه همسرم را اعلام کرد.

 

با قصه پردازی و بازی با احساسات مذهبی مردم بازی نکنیم برای آن دسته از عزیزان که می خواهند بدانند چرا همسرم برای پرواز به کربلا از طرف پزشک اجازه پیدا نکرد تشکیل قلب بچه در تاریخ پرواز و فشارخون پایین مادر عنوان شده.

 

داریوش عزیز

 

معجزه زیبای سریال شما فقط همزمانی بارداری زیبا بروفه و نقش ریحانه در فیلم است.

 

در پناه سیدالشهدا