عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

 

بازیگر و مجری مشهور مرد کشورمان که با مجریگری برنامه ساعت 25 بسیار مشهور شده است با همکارش ازدواج کرد به گزارش ایران ناز محمودرضا قديريان بازیگر کشورمان با فرشته آلوسی که وی نیز بازیگر میباشد  ازدواج کرد.

 

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

محمودرضا قديريان بازیگر و مجری کشورمان, ازدواج کرد.این مجری 37 ساله با انتشار عکسی خبر از خواستگاری و ازدواج خود را فرشته آلوسی را منتشر کرد.

 

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)

فرشته آلوسی نیز بازیگر جوان کشورمان می باشد. محمودرضا قدیریان متولد 20 شهریور 1359، مجری و بازیگر است .فارغ التحصیل لیسانس رشته نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد است، بجز مجری گری که اصلی ترین حرفه اش می باشد، سالهاست در رادیو فعالیت می کند و تجربه بازیگری را نیز دارد

 

ورود به رادیو

از سال 1382 به پیشنهاد حمید منوچهری کارگردان نمایش های رادیویی و تلویزیونی که نسبت فامیلی با یکدیگر دارند به سازمان معرفی شد و بعد از سپری کردن دو سال کار آموزی آرام آرام پا به عرصه نمایش های رادیویی گذاشت او قبل از ورود به رادیو در تئاتر مشغول بود.

 

گویندگی

از سال 82 تا سال ۸۵ مشغول به گویندگی در رادیو شدم و تا الان به لطف خداوند هم گویندگی در رادیو می کنم و هم بازیگر نمایش های رادیویی در شبکه های مختلف هستم.

 

همکاری با شبکه هایی …

من اولین بار با شبکه ی جوان کار کردم و کم کم به شبکه های دیگر وارد شدم و بعد از مدتی در همه ی شبکه ها کار کردم. از رادیو قرآن گرفته تا رادیو صدای آشنا و از برنامه ی هفتایی های رادیو جوان تا برنامه ی راه شب رادیو ایران.

 

عرصه بازیگری

من كلا بازيگرم. من از اول بازيگر بودم. از همان موقع كه وارد راديو شدم با استادم جناب استاد حميد منوچهري، با ايشان فعاليتم را از سال 82 آغاز كردم. يكي از شاگردان ايشان بودم و تا الان هم در خدمت ايشان هستم و كنار ايشان هنوز دارم ياد می گيرم.

 

چند سال قبل بود که سریال ستاره ی سهیل به من پیشنهاد شد که مرحوم قویدل عزیز آن را کارگردانی می کرد. من در این سریال نقش اویس قرنی را داشتم و در کنار اساتید زیادی ازی می کردم این اولین کار تصویری من بود که اتفاقا خودم هم خیلی دوستش دارم.

 

دوبله را دوست دارم

دوبله خيلي كم انجام دادم ولي هيچ‌وقت فرصت نكردم كه بخواهم براي دوبله وقت بگذارم چون دوبلاژ هنر بسيار بسيار زيبا و با راديو كاملا تفاوت دارد، يك تكنيك ديگری است و بايد به خاطرش وقت گذاشت.

 

من اين فرصت را هرگز نداشتم، اما اگر روزي اين فرصت را داشته باشم كه بتوانم از پايه از پايين بخواهم شروع كنم قطعا اين كار را خواهم كرد چون دوبله را خيلی دوست دارم.

 

مجری گری در تلویزیون

وی از سال ۹۲ اجرای زنده برنامه تلویزیونی ساعت ۲۵ را به عهده دارد که این برنامه هر شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۰۰ دقیقه از شبکه تهران پخش می شد.

 

شغل و رادیو

فعالیتم در رادیو بسیار اندک شده است و بیشتر حضور من در رادیو مناسبتی است، از سوی دیگر به تدریس دروس فن بیان، گویندگی و اجرا در دانشگاه و آموزشگاه‌ ها مشغول هستم.

 

ملاک کار

دو چیز در انتخاب برنامه برایم مهم است؛ اول عوامل سازنده و تولید، دوم علاقه به محتوا و موضوع برنامه، اگر این دو برایم قابل قبول باشد فرقی نمی کند روی آنتن کدام شبکه می رود. کیفیت به اندازه ای مهم است که گاهی کار رادیو را به پیشنهادهای تلویزیونی ترجیح داده ام.

 

انتقادها به شیوه اجرا

دلیل روی مخ بودن : کلا وقتی یک مجری بخواهد ادای راحت بودن با مخاطب را دربیاورد و بیش از حد خنده های مصنوعی تحویل او دهد، روی مخ می رود.

 

محمود رضا قدیریان مجری برنامه «ساعت 25» هم از این قاعده مستثنا نیست، او می خواهد با خنده های مصنوعی که تحویل مخاطب می دهد و بازی با کلمات، خودش را جلوی دوربین خیلی راحت و صمیمی با مخاطب نشان دهد.

 

اما تصنع بیش از حد در رفتارش، آنچنان روی مخ می رود که مخاطب ترجیح می دهد تا زمان پخش یک ترانه و در حد فاصلی که قدیریان در حال ردیف کردن کلمات مبالغه آمیز پشت سر هم است، کانال تلویزیون را عوض کند.

 

شغل دیگر و موسیقی

فقط كار خودم را ترجيح می دهم دنبال كنم. البته گوش دادن به موسيقي جزء عادات من است، خوانندگي كار دشواری است كه در خود نمی بينم. ولي اگر خدا بخواهد تصميم دارم اشعاري را دررقالب يك آلبوم، دكلمه كنم.

 

 

مجری مشهور تلویزیون با فرشته آلوسی ازدواج کرد (عکس)