عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دستگیری مدیر گروه تلگرامی مستهجن و جنسی

مجموعه : مجله خبری روز
دستگیری مدیر گروه تلگرامی مستهجن و جنسی

دستگیری مدیر گروه تلگرامی مستهجن و جنسی

 

به گزارش ایران ناز ماموران پلیس فتا در گرگان شخصی را که گروه مستهجن و مبتذلی با مضامین جنسی را در شبکه اجتماعی تلگرام مدیریت میکرد دستگیر نمودند . به گزارش ایران ناز وی یک مرد بوده که با تغییر صدای خود به صدای زنانه و روشهای غیر اخلاقی 200 نفر را در گروهش کشانده بود . به گزارش ایران ناز متهم با تحریک افراد به انحرافات جنسی و با ایجاد پروفایل غیر واقعی و تغییر صدا نزدیک به 200عضو را جذب کرده بود.سید مصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب گرگان از بازداشت مدیر کانال تلگرامی مستهجن در گرگان خبرداد و گفت: متهم گروه تلگرامی را تشکیل داده بود که با انتشار محتویات مستهجن از قبیل ویدئو، عکس آن را اداره می کرد.

 

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: متهم با تحریک افراد به انحرافات جنسی و با ایجاد پروفایل غیر واقعی و تغییر صدا نزدیک به 200عضو را جذب کرده بود.

 

این مقام قضایی در ادامه افزود: با عنایت به گزارش اولیه پلیس امنیت اخلاقی و مستندات ارائه شده و تحقیقات تکمیلی توسط پلیس فتا متهم دستگیر و پس از تفهیم اتهام با صدور قرار وثیقه توسط شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب مرکز استان گلستان به زندان معرفی شده است.

 

مطالب مرتبط:

 

دستگیری افراد برهنه و مست در پارتی مختلط مشهد

 

تجاوز جنسی به دختران در گروه تلگرامی

 

بیوه شدن دختر دبیرستانی پس از صیغه شدن تلگرامی

 

مادر بزرگ و نوه اش در حین رابطه جنسی گیر افتادند +عکس18+