عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مردی که بینی همسرش را با دندان کند +عکس و فیلم

مردی که بینی همسرش را با دندان کند +عکس و فیلم

مردی که بینی همسرش را با دندان کند +عکس و فیلم

 

در اتفاقی هولناک و تکاندهنده ، یک زن گرفتار خشونت خانوادگی شد و بخاطر باج خواهی ظالمانه شوهرش از خانواده ی خود که توان تامین این مبلغ باج را نداشتند ، مورد حمله ی شوهرش قرار گرفت . به گزارش ایران ناز دختر بخت برگشته ی هندی در حمله ی وحشیانه ی شوهرش ، بخشی از بینی خود را از دست داد !

 

به گزارش ایران ناز ماجرا از آن قرار بود که یک مرد هندی پس از آن که نتوانست از خانوادۀ همسرش باج گیری کند، با حمله به او بینی اش را گاز گرفت و قسمتی از آن را کند.راج کوماری دختر 21 سالۀ هندی، دو سال قبل با همسر 23 ساله اش ازدواج کرد و سال گذشته از او جدا شد.

مردی که بینی همسرش را با دندان کند +عکس و فیلم

راج می گوید همسرش از ابتدای ازدواج از خانوادۀ او در خواست مبالغ زیادی پول و خرید موتورسیکلت لوکس داشت و به رغم آن که دختر جوان بعد از مدتی برای فرار Escape از آزار و اذیت های همسر و کتک هایی که از خانوادۀ او می خورد به منزل پدرش در شهر دیگری رفته بود، اما مزاحمت های مرد جوان پایانی نداشت.

 

راج که توسط خانوادۀ همسرش از ادامه تحصیل منع شده بود، پس از بازگشت به منزل پدری، به ادامۀ تحصیل پرداخت اما همسرش در یک روز ناگهان سر راه او سبز شد و با حمله به وی قسمتی از بینی اش را با دندان کند.مرد جوان علت این اقدام خویش را خودداری همسرش از بازگشت به منزل عنوان کرده است
 

دانلود فیلم

 

مطالب مرتبط:

 

این زن شوهرش را با دندانهایش اخته کرد +تصاویر

 

مردی که در سن 41 سالگی با جراحی صاحب آلت تناسلی شد (عکس)

 

مغز این مرد عجیب از بینی اش چکه می کند!! (عکس)