اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مرگ خواننده مشهور در حال اجرای کنسرت (تصاویر)

مرگ خواننده مشهور در حال اجرای کنسرت (تصاویر)

مرگ خواننده مشهور در حال اجرای کنسرت (عکس)

 

هوادارانی که در کنستر خواننده مشهور شرکت کرده بودند با دیدن یک اتفاق عجیب شوکه شدند .به گزارش ایران ناز خواننده محبوب این افراد در حال اجرای کنسرت بر روی زمین دراز کشید و نوازنده ها که فکر میکردند این کار خواننده بخشی از اجرای اوست به نوازندگی خود ادامه دادند اما …

 

خواننده سبک راک آمریکا در حالی که برای بزرگداشت هفتاد سالگی‌اش بروی صحنه رفته بود، درگذشت.بروس همپتون درگذشت!

 

مرگ خواننده مشهور در حال اجرای کنسرت (تصاویر)

 

بروس همپتون، هنرمند سبک راک آمریکا در حالی که برای بزرگداشت هفتاد سالگی‌اش بروی صحنه رفته بود همانجا درگذشت. آقای همپتون دیروز (دوشنبه) و همزمان با تولد هفتادسالگی‌اش برای اجرای برنامه به بالای صحنه سالن فاکس در شهر آتلانتا رفته بود که میکروفن به دست بر زمین افتاد.

 

این حادثه ناگهانی باعث شد نوازندگان و دیگر هنرمندانی که با او روی صحنه بودند برای دقایقی به کار خود ادامه دهند چرا که گمان می‌کردند روی زمین افتادن بوریس همپتون عمدی است.اما دقایقی بعد معلوم شد که این هنرمند آمریکایی دچار حمله قلبی شدید شده بوده است. پزشکان دقایقی بعد مرگ آقای همپتون را اعلام کردند.

 

مرگ خواننده مشهور در حال اجرای کنسرت (تصاویر)

 

 

او برای ۵ دهه روی صحنه می‌رفت و موسس چند گروه موسیقی بود. هیجانات ناشی از پرداختن به برخی از انواع موسیقی تاکنون بسیاری از فعالان این بخش را دچار مرگ ناگهانی حتی در سنین جوانی کرده است.