اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مرگ زن عاشق چند ساعت پس از فوت همسرش +عکس

مرگ زن عاشق چند ساعت پس از فوت همسرش +عکس

مرگ زن عاشق چند ساعت پس از فوت همسرش +عکس

 

عشقی پر دوام و طولانی مدت این پیرمرد و پیرزن را به هم متصل کرده بود تا حدی که زن عاشق پیشه مرگ شوهرش را تاب نیاورد و با فاصله ی کوتاهی تنها ساعتی بعد از فوت شوهرش او هم درگذشت . شوهر این زن مبلا به سرطان بود  اما زن درحالیکه کاملا سالم بود تنها بخاطر شکستن قلبش و از شدت دلتنگی برای شوهرش ،ساعتی پس از فوت او  درگذشت.

 

به گزارش ایران ناز این پيرزن عاشق به قدری به شوهرش علاقه مند بود که تنها چند ساعت بعد از مرگ همسرش دوام آورد و با دنيا وداع گفت

 

مرگ زن عاشق چند ساعت پس از فوت همسرش +عکس

 

جان آلکرافت 84 ساله که به همراه همسر 83 ساله خود، پگي در هتفيلد هرتفوردشاير انگلستان زندگي مي‌کرد، به دليل بيماري ليمفوما که يک نوع از سرطان خون است، جان خود را از دست داد و تنها چند ساعت از مرگ او گذشته بود که همسر او پگي هم به دليل غش کردن به بيمارستان منتقل شد.

 

پگي 83 ساله در بيمارستان به بچه‌هاي خود درباره چگونگي برگزار کردن خاکسپاري همسرش مي‌گفت غافل از اينکه چند ساعت بعد هم نوبت خودش بود که با اين دنيا خداحافظي کند و به همسر خود بپيوندد.

 

پزشکان درباره علت مرگ اين زن مسن گفتند که وي به مرگ طبيعي مرده است اما فرزندان او معتقدند که پگي به دليل اينکه قلب او از مرگ همسرش شکسته است، جان خود را از دست داده است.گفتني است؛ اين زوج در 11 دسامبر جان خود را از دست دادند

 

 

مطالب مرتبط:

 

عکس تکاندهنده از مرگ رمانتیک زوج عاشق

 

سالگرد ازدواج این زوج 100 ساله عاشق (عکس)

 

بازسازی تصاویر ازدواج این زوج عاشق (عکس)

 

نوشته های عاشقانه غمگین تنهایی و نامردی