عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

معلم برای تنبیه گوش دانش آموز را برید (عکس)

معلم برای تنبیه گوش دانش آموز را برید (عکس)

معلم برای تنبیه گوش دانش آموز را برید (عکس)

 

تنبیه سخت یک معلم برای دانش اموز کلاسش سوژه رسانه ها شد ! به گزارش ایران ناز یک معلم در حرکتی عجیب گوش دانش اموز خاطی کلاسش را برید ! این اتفاق عجیب موجب واکنش های بسیاری در رسانه ها شد

 

به گزارش ایران ناز در این اتفاق که در کشور عربستان روی داده است یک معلم در شهر جازان واقع در جنوب عربستان گوش شاگردش را برید. به دنبال این اتفاق اداره آموزش و پرورش شهر جازان حکم تعلیق این معلم را صادر کرد و وی را برای اتخاذ تصمیمات نهایی درباره وی، به اداره تخلفات آموزش و پرورش ارجاع داد.  

 

معلم برای تنبیه گوش دانش آموز را برید (عکس)

 

به دنبال این اتفاق اداره آموزش و پرورش شهر جازان حکم تعلیق این معلم را صادر کرد و وی را برای اتخاذ تصمیمات نهایی درباره وی، به اداره تخلفات آموزش و پرورش ارجاع داد.

 

سخنگوی اداره آموزش و پرورش جازان اعلام کرد معلم تعلیق شده که ۲۸ سال سابقه تدریس دارد درخواست بازنشستگی داده است.

 

عطیف افزود: درخواست این معلم مورد بررسی قرار خواهد گرفت اما با وجود اینکه پس از دخالت افراد معتمد، ولی دانش آموز مذکور از حق خود گذشته است، اما اداره آموزش و پرورش نیز در این باره موضعی اتخاذ خواهد کرد تا جایگاه شغل معلمی خدشه دار نشود.

 

سخنگوی اداره آموزش و پرورش جازان تصریح کرد آن اداره براساس نص قانون و بدون هیچ مسائل عاطفی، با این موضوع تعامل خواهد کرد. وی در پایان خاطرنشان کرد: هیأت تحقیق درباره این پرونده به تازگی تحقیقات در این باره را به انجام رسانده و مجازات این معلم متخلف را با صدور بیانیه مفصلی اعلام خواهد کرد.