عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

موش های عجیبی که تبدیل به زامبی شدند

مجموعه : مجله خبری روز
موش های عجیبی که تبدیل به زامبی شدند

موش های عجیبی که تبدیل به زامبی شدند

 

به گزارش ایران ناز محققان میکرو الکترودها را به مغز موش تزریق کردند و آن را به مغز داوطلب انسانی متصل کردند که به کامپیوتر متصل بود. باور نکردنی است، زمانی که انسان در مورد حرکت دست چپ فکر کرد، موش به سمت چپ حرکت کرد و همان اتفاق در مورد دست راست هم رخ داد.

 

دانشمندان می توانند چشمک زدن سیگنال های ارسال شده به موش را به سمت جلو و بعد از تحقیقات مستمر با شش موش سایبورگ که می توانند جوندگان را از طریق مارپیچهای پیچیده هدایت کنند.

 

افکار مربوط به جنبش در ذهن سیگنال ها را به کامپیوتر، ارسال که سپس آن سیگنال را به دستورالعمل ترجمه و آنها را به مغز موش می فرستد. تیم ابتدایی دانشگاه ژجیانگ در ابتدا تنها با چند لوله شروع به کار کرد و سپس با طرح های پیچیده و سطوح مختلف کار کرد.

 

موش های عجیبی که تبدیل به زامبی شدند

 

مجله منتشر کننده این کشف جالب نوشت:”نتایج نشان داد که سایبورگهای موش می توانند با توجه به ذهن انسان به نحو صاف و با موفقیت هدایت شوند تا یک کار ناوبری در یک پیچ و خم پیچیده کامل شود” “آزمایشات ما نشان داد که همکاری از طریق انتقال اطلاعات چند بعدی بین دو مغز با استفاده از رابط ماشین مغز امیدوار کننده است.

 

” رابطه ماشین مغز به انسان اجازه می دهد تا همه چیز را با ذهن کنترل کند، اما اولین بار است که حیوان کنترل شده است – ایجاد یک رابط مغزی به مغز.در آینده، محققان ژیژانگ امیدوارند که “جریان اطلاعات دو طرفه و بین فردی ارتباط برقرار شود”.

 

“آندریا استوکو” محقق مغز در دانشگاه واشنگتن گفت که نتایج مطالعه موش سایبورگ “چشمگیر، اما معتبر است . ما هنوز هم از آن چه می خواهیم دور هستیم اما تلاشمان را برای رسیدن به آن خواهیم کرد.