اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

میامی: در سریال ستایش ۳ معتاد نیستم

میامی: در سریال ستایش ۳ معتاد نیستم

 بازیگر سریال «ستایش ۳» گفت: تصویربرداری «ستایش ۳» حدود نه ماه طول کشید و بنده پنج ماه درگیر پروژه بودم .

 

در پی صحبت‌هایی که با کارگردان مجموعه داشتم به دنبال جذاب کردن نقش «غلامی» بودم و دیگر غلامی معتاد نیست و بعد از ۲۰ سال حبس در زندان، اعتیادش را ترک کرده است، اما هنوز خلق‌های بدش را دارد.

 

مهدی میامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: سریال «بانوی سردار» را از شبکه سه سیما داشتم که به پایان رسید.

میامی: در سریال ستایش ۳ معتاد نیستم

این سریال ۱۲ قسمتی به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه‌کنندگی سعید مرادی، داستان زندگی بی‌بی مریم بختیاری نخستین بانوی سردار ایرانی است که به مبارزه با استکبار انگلیس و حکومت رضاشاه می‌پردازد.

 

بنده در این سریال در کنار بازیگرانی، چون پانته‌آ سیروس، حبیب دهقان نسب، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، فرزین محدث، محمد فیلی، کاظم هژیر آزاد، صدرالدین حجازی، علیرضا مهران، علیرضا جاوید فر و دیگر عزیزان به ایفای نقش پرداختم که از رسانه ملی اوایل ماه محرم روی آنتن رفت.

 

بازیگر سریال «ستایش ۳» در خصوص این سریال اظهار کرد: سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب جزو ۱۰ سریال برتر تاریخ تلویزیون ایران است و مخاطبین فراوانی را به خود جذب کرده است.

 

تصویربرداری «ستایش ۳» حدود نه ماه طول کشید و بنده پنج ماه درگیر پروژه بودم و در پی صحبت‌هایی که با کارگردان مجموعه داشتم به دنبال جذاب کردن نقش «غلامی» بودم و دیگر در ستایش ۳ غلامی معتاد نیست و بعد از ۲۰ سال حبس در زندان، اعتیادش را ترک کرده است، اما هنوز خلق‌های بدش را دارد.

 

بازیگر مرد تلوزیون اظهار کرد: رغبت برای ساخت فیلم خوب کم شده است،  متأسفانه فیلم‌های خوب در سینما تولید نمی‌شود هرچند هنرمندان توانمند زیادی در این عرصه حضور دارند و حیف است که از این استعداد‌ها و سرمایه‌های خوب کشور به‌ طور صحیح استفاده نشود.

 

بازیگر سریال ستایش پیرامون حضور افراد چهره سینمایی در عرصه تئاتر که اخیراً باب شده، اظهار کرد: افرادی همانند نوید محمد زاده و پرویز پرستویی جوهره وجودشان در تئاتر است و از ظن بنده وظیفه هنرمندان است که هرازگاهی به تئاتر برگردند، اما اینکه به چه نیتی برمی‌گردند نیز مهم است.

 

باید مانند بازیگران بزرگ دنیا برای اینکه تراش هنری از لحاظ بدن، بیان و تفکر بخورند حداقل سالی یک‌بار به تئاتر برگردند و برای کار‌های بعدی سینمایی و تلویزیونی آماده شوند.

 

اما امروزه سلبریتی‌ها با این نیت به عرصه تئاتر بر نمی‌گردند بلکه تنها به بحث مالی توجه نشان می‌دهند و به این فکر نمی‌کنند که آدمی هرچقدر هم تجربه داشته باشد بازهم نیاز به آموزش دارد.