عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نسخه های موثر لاغری با جوش شیرین

نسخه های موثر لاغری با جوش شیرین

نسخه های موثر لاغری با جوش شیرین

 

برای لاغر شدن راه های بسیار زیادی وجود دارد و همچنین هزاران نسخه وجود دارد که مدعی هستیم معجزه آسا عمل می کند البته اگر طبق دستور استفاده شود پس از همین امروز با شناخت روش با جوش شیرین چربی های شکمی و ران را بسوزانید.

 

مواد اولیه

3 عدد لیمو
2 شاخه جعفری
2 لیتر آب
جوش شیرین

نحوه ی آمادگی

لیمو ها را بشویید و جعفری ها را خرد کنید لیموها و جعفری ها را به آب در حال جوش اضافه کنید و از روی حرارت بردارید وبه آن دو قاشق جوش شیرین اضافه کنید و داخل ظرف در بسته ای بریزید و روزانه یک لیوان از این محلول را با شکم خالی بنوشید.

 

مواد اولیه

نصف قاشق چایخوری جوش شیرین
دو قاشق سرکه سیب
یک لیوان آب

 

نحوه ی آمادگی

جوش شیرین و سرکه را داخل 1 لیوان آب ترکیب و هر صبح با شکم خالی بنوشید. با انجام دادن یکی ازاین نسخه ها ظرف مدت کوتاهی لاغر خواهید شد به خاطر داشته باشید اگر با رژیم مناسب و ورزش همراه باشد نتیجه بهتری می دهد.

 

هشدارهای مصرف جوش شیرین

اگرچه جوش شیرین یک نسخه قدیمی برای سوء هاضمه است اما مصرف فراوان آن موجب تجمع خون در یک نقطه می شود جوش شیرین حاوی مقادیری سدیم است که برای افراد که مشکلات قلبی و کلیه دارند مضر است..

 

 باعث فشار خون بالا مشکلات قلبی کلیوی در افراد سالم می شود جوش شیرین با داروهایی مثل آسپرین آنتی بیوتیک و داروهای دیابتی تداخل پیدا میکند برای همین پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این روش ها حتما با پزشک خود مشورت کنید.