عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نظر خانم ها درباره ی لباس پوشیدن مردان

نظر خانم ها درباره ی لباس پوشیدن مردان

همیشه خانم ها حساسیت زیادی برای لباس پوشیدن مردان به خرج می دهند.کوزت مک کری(Cozette McCreery) ، طراح و کارگردان برند SIBLING ، می گوید: “به نظر من هیچ چیز کسل کننده تر از این نیست که لباس هایی که مرد پوشیده است ، بخواهد به او شخصیت دهد. لباس پوشیدن باید تنها بخشی از شخصیت او باشد.

 

من یکی از طرفداران بزرگ پیراهن های گرانج (نوعی پیراهن مربوط به دوستداران موسیقی راک) هستم. شاید چون پیراهن های خودم شبیه به آن هستند، که در این صورت، من یک نارسیست (خودگرا) بزرگ هستم.”ویکتوریا هیگز(Victoria Higgs) ، سبک شناس، می گوید: “من به نوعی از فشاری که مردم به خاطر مد تحمل می کنند، نفرت دارم.

 

به نظرم اگر انسانی ظاهر بین باشید، خرید مطابق مد چیزیست که طبیعتا اتفاق می افتد. چیزی که من در مورد پوشاک مردانه می پسندم، این است که اگر شخصیت مستقل خود را داشته باشند، خیلی با ارزش تر از آن است که هر شش ماه کمد لباس خود را کاملا با مد تغییر دهند.”جودی هریسون( Jodie Harrison) ،

 

ویرایشگر مجله “آقای پورتر” می گوید: ” یک تی شرت سفید ساده، یک ژاکت ترمه خاکستری با کیفیت عالی، یک پالتوی پشمی ساده و… ، زنان عاشق این هستند که مردان لباس های ساده انتخاب کنند. رنگ و عمق باید از مردی که آن لباس را پوشیده است بیاید، نه از خود لباس.”لباس رنگی بپوشید، اما با دقت!

 

نظر خانم ها درباره ی لباس پوشیدن مردان

 

گامز گول ( Gamze Gul ) ، سبک شناس شخصی سایت ASOS می گوید: “چند تکه رنگی بین لباس هایتان می تواند خوب باشد و به راحتی لباس هایی که قبلا می پوشیدید را جدید نشان دهد. سعی کنید از رنگ ها استفاده های کوچک بکنید به جای آن که آن را با تمام تیپ خود ترکیب کنید.

 

قانون های قدیمی توجه به رنگ پوستتان هنوز معتبر هستند. در کل هر چقدر پوست شما تیره تر است، می توانید از رنگ هایی روشن تر کمک بگیرید.”کندیک بیلی(Candice Bailey ) ، سبک شناس، می گوید: “توجه به جزییات در خیاطی برای من نکته مهمی است. شلوار جین های بد این نکته را رعایت نکرده اند.

 

یک پسر که تلاش می کند بهترین جفت را برای خود بیابد، باید به ظاهر خود افتخار کند و مشتاق باشد که زمانی را صرف بررسی اندازه و تناسب ظاهر و اندازه لباس های خود کند.”بنابراین، به نظر می رسد زنان در واقع، وقتی بحث لباس و آراسته بودن مردان پیش بیاید، انتظارات بیش از حدی از ما ندارند.

 

به سادگی و کلاسیک بودن بچسبید، هویت شخصی خود را داشته باشید و بیش از حد تلاش نکنید. بزرگترین ابزاری که یک مرد می تواند داشته باشد چیست؟ اعتماد به نفس!آیا این به این معنی است که دیگر نباید نگران این باشیم که چطور به نظر می رسیم؟ و آیا شما فقط به سلیقه خودتان و فقط برای خودتان به تنهایی لباس می پوشید؟

 

نظر خانم ها درباره ی لباس پوشیدن مردان

 

چند نفر از شما وقتی صحبت از لباس و استایل می شود، به طور منظم دنبال نظر و مشاوره شریک زندگی خود هستید؟در چند هفته گذشته، در اخبار اعلام شد که بررسی های انجام شده توسط فروشندگان آنلاین نشان می دهد، 67 درصد از زنان اقرار کرده اند که لباس پوشیدن همسر خود را کنترل می کنند.

 

امروزه که زوج کیم یی (KimYe )  زوج طلایی در نظر گرفته می شوند، این نتایج شگفت انگیز نیست. تعهد آن ها به پوشیدن لباس های ست مخصوصا از برند جیوانچی (Givenchy ) ( حتی اگر رابطه بینشان سرد باشد ) قابل تحسین است.همچنین اگر چه ،

 

دیوید و ویکتوریا بکهام ممکن است لوازم برند “دلچه اند گابانا” ی خود را کنار گذاشته باشند، اما مطمئنا هنوز هم از مورد ستایش قرار گرفتن به عنوان یکی از آگاه ترین زوج های جهان از سبک و استایل، لذت می برند.خارج از شایعات سلبریتی ها، واقعیت این است

 

که به مردان با سایز ها و اندازه های مختلف در طول چندین دهه توصیه هایی در مورد سبک و استایل شده است . در پایان این متن ما می خواهیم بهترین شکل نظرات را به شما ارائه دهیم و در نتیجه، کسانی که برایمان مهم هستند را تحت تاثیر قرار دهیم.