اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

 نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

به گزارش ایران ناز فروشنده اپل های میلیونی ,روز ۱۳ آبانماه امسال مردی با مراجعه به کلانتری ۱۹۰ مجیدیه اعلام داشت که توسط دو سرنشین یک سراتو سفید رنگ و با تهدید چاقو و ضمن ضرب و جرح ، مورد سرقت و زورگیری ۶ گوشی تلفن همراه به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان قرار گرفته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “ضرب و جرح عمدی و سرقت به شیوه زورگیری” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

مالباخته پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :
” من در نمایشگاه فناوری اطلاعات در کشور امارات – شهر دبی تعداد ۸ گوشی تلفن همراه اپل خریداری کرده و جهت فروش به ایران آوردم ؛به گزارش ایران ناز از آنجائیکه این مدل گوشی ها هنوز وارد کشور نشده بود ، نتوانستم آنها را در بازار خرید و فروش گوشی تلفن همراه در خیابان حافظ بفروشم .

نهایتا گوشی ها را جهت فروش در سایت دیوار آگهی کردم که پس از مدت کوتاهی شخصی با من تماس گرفت و خواهان خرید گوشی های فوق شد .

نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

با این شخص در میدان هروی قرار گذاشتم که در محل قرار دو نفر با خودرو سراتو سفیدرنگ حاضر شدند ؛ جهت بررسی اصالت گوشی ها به مغازه فروش گوشی تلفن همراه رفتیم؛

 

پس از تأیید اصالت گوشی ها توسط مغازه دار و تعیین ۳۰ میلیون تومان برای گوشی ها ، برای پرداخت پول از سوی خریداران گوشی ها از مغازه خارج شده و پیاده به سمت شعبه ی بانک حرکت کردیم

 

اما به محض نزدیک شدن به محل پارک خودروی دزدان ، ناگهان آنها با چاقو به سمت من حمله ور شده و پس از مجروح کردنم از ناحیه دست، هر هشت دستگاه گوشی تلفن همراه را سرقت کرده و با ماشین به سرعت از محل متواری شدند ” .

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ی اولیه ، شکایت مشابه دیگری در خصوص زورگیری توسط سرنشینان یک سراتو سفید رنگ از کلانتری ۱۴۷ نارمک به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .

 

در پرونده اخیر ، مالباخته در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” دو جهت خرید دو دستگاه موتورسیکلت برقی به ارزش تقریبی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به مغازه بنده در فلکه اول تهرانپارس آمده ؛ مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت به من تحویل داده و با دادن آدرسی در بلوار ابوذر من درخواست کردند تا موتورسیکلت ها را به این نشانی آورده و در آنجا تسویه انجام شود

سرقت از فروشنده اپل های میلیونی

موتورسیکلت ها را از طریق پیک به نشانی بلوار ابوذر ارسال کرده و پس از مدت کوتاهی اطلاع پیدا کردم که خریداران موتورسیکلت پس از تحویل گرفتن موتورسیکلت ها زمانیکه قصد پرداخت پول از طریق دستگاه Pozz تحویلی به پیک را داشتند ، به راننده پیک حمله ور شده ، او را با چاقو از ناحیه دست مجروح و پس از استفاده از اسپری افشانه اقدام به سرقت دو موتورسیکلت برقی کرده و از محل متواری شدند .

با توجه به شیوه و شگرد سارقین در شناسایی و سرقت از دو مالباخته ، کارآگاهان با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته متعلق به دو مغازه فروش گوشی تلفن همراه در میدان هروی و مغازه
اسباب بازی فروشی در فلکه اول تهرانپارس اطمینان پیدا کردند که هر دو سرقت توسط یک گروه دو نفره از سارقین انجام شده است در ادامه ، با شناسایی خودرو سراتو باطلاع پیدا کردند که خودرو روز یکم مهرماه در بلوار فرحزادی سرقت شده است .

 

نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

در ادامه ی تحقیقات ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با بهره گیری از بانک مجرمان سابقه دار و انجام چهره نگاری موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای به نام “محمد . الف” ۲۵ ساله شدند .

بررسی سوابق “محمد . الف” نشان داد که وی در یکی از سوابق خود نیز در یک نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل نیز توسط اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و مدتی را در زندان گذرانده و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار دارد .

 

تهدید فروشنده اپل های میلیونی در سایت دیوار

با شناسایی تصویر “محمد . الف” از سوی شکات و مالباختگان به عنوان راننده خودرو سراتو مسروقه ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات ویژه پلیسی و با بهره گیری از اطلاعات موجود در سوابق متهم اقدام به شناسایی محل تردد “محمد .

 

الف” در محدوده خیابان فرجام در شرق تهران کرده ، وی را سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی سبزرنگ شناسایی روز ۲۵ آبانماه اقدام به دستگیری وی کردند .

 

با دستگیری “محمد . الف” ، وی در همان تحقیقات مقدماتی صراحتا به سرقت از دو مالباخته به همراه همدستش به نام “میثم . ن” ۳۶ ساله اعتراف کرد که بلافاصله میثم نیز به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت خودرو مورد شناسایی قرار گرفت .

در ادامه ، مخفیگاه میثم در منطقه نظام آباد شناسایی ، او نیز در همان روز در زمان خروج از مخفیگاهش با یک سمند نوک مدادی دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

 

دستگیری سارقان خشن

با انتقال متهمین به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، محل نگهدای خودرو سراتو مسروقه در پارکینگ منزل بستگان “محمد . الف” در خیابان دلاوران شناسایی ، در بازرسی از داخل خودرو مسروقه تعداد زیادی پلاک های دارای سابقه سرقت کشف شد .

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ،با اعلام این خبر گفت :
متهمین در همان تحقیقات اولیه صراحتا به سرقت های مشابه اعتراف کرده و تحقیقات از آنها جهت شناسایی دیگر جرایم  رتکابی آنها در دستور کار قرار گرفته است

 

لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه وشگرد و توسط سرنشیان یک دستگاه خودروسراتو سفیدرنگ مورد سرقت، زورگیری ، ضرب و جرح قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری – بالاتر از بیمارستان رسالت – جنب کلانتری ۱۲۰ سیدخندان مراجعه نمایند.