عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

 نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

به گزارش ایران ناز فروشنده اپل های میلیونی ,روز ۱۳ آبانماه امسال مردی با مراجعه به کلانتری ۱۹۰ مجیدیه اعلام داشت که توسط دو سرنشین یک سراتو سفید رنگ و با تهدید چاقو و ضمن ضرب و جرح ، مورد سرقت و زورگیری ۶ گوشی تلفن همراه به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان قرار گرفته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “ضرب و جرح عمدی و سرقت به شیوه زورگیری” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

مالباخته پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :
” من در نمایشگاه فناوری اطلاعات در کشور امارات – شهر دبی تعداد ۸ گوشی تلفن همراه اپل خریداری کرده و جهت فروش به ایران آوردم ؛به گزارش ایران ناز از آنجائیکه این مدل گوشی ها هنوز وارد کشور نشده بود ، نتوانستم آنها را در بازار خرید و فروش گوشی تلفن همراه در خیابان حافظ بفروشم .

نهایتا گوشی ها را جهت فروش در سایت دیوار آگهی کردم که پس از مدت کوتاهی شخصی با من تماس گرفت و خواهان خرید گوشی های فوق شد .

نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

با این شخص در میدان هروی قرار گذاشتم که در محل قرار دو نفر با خودرو سراتو سفیدرنگ حاضر شدند ؛ جهت بررسی اصالت گوشی ها به مغازه فروش گوشی تلفن همراه رفتیم؛

 

پس از تأیید اصالت گوشی ها توسط مغازه دار و تعیین ۳۰ میلیون تومان برای گوشی ها ، برای پرداخت پول از سوی خریداران گوشی ها از مغازه خارج شده و پیاده به سمت شعبه ی بانک حرکت کردیم

 

اما به محض نزدیک شدن به محل پارک خودروی دزدان ، ناگهان آنها با چاقو به سمت من حمله ور شده و پس از مجروح کردنم از ناحیه دست، هر هشت دستگاه گوشی تلفن همراه را سرقت کرده و با ماشین به سرعت از محل متواری شدند ” .

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ی اولیه ، شکایت مشابه دیگری در خصوص زورگیری توسط سرنشینان یک سراتو سفید رنگ از کلانتری ۱۴۷ نارمک به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .

 

در پرونده اخیر ، مالباخته در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” دو جهت خرید دو دستگاه موتورسیکلت برقی به ارزش تقریبی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به مغازه بنده در فلکه اول تهرانپارس آمده ؛ مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت به من تحویل داده و با دادن آدرسی در بلوار ابوذر من درخواست کردند تا موتورسیکلت ها را به این نشانی آورده و در آنجا تسویه انجام شود

سرقت از فروشنده اپل های میلیونی

موتورسیکلت ها را از طریق پیک به نشانی بلوار ابوذر ارسال کرده و پس از مدت کوتاهی اطلاع پیدا کردم که خریداران موتورسیکلت پس از تحویل گرفتن موتورسیکلت ها زمانیکه قصد پرداخت پول از طریق دستگاه Pozz تحویلی به پیک را داشتند ، به راننده پیک حمله ور شده ، او را با چاقو از ناحیه دست مجروح و پس از استفاده از اسپری افشانه اقدام به سرقت دو موتورسیکلت برقی کرده و از محل متواری شدند .

با توجه به شیوه و شگرد سارقین در شناسایی و سرقت از دو مالباخته ، کارآگاهان با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته متعلق به دو مغازه فروش گوشی تلفن همراه در میدان هروی و مغازه
اسباب بازی فروشی در فلکه اول تهرانپارس اطمینان پیدا کردند که هر دو سرقت توسط یک گروه دو نفره از سارقین انجام شده است در ادامه ، با شناسایی خودرو سراتو باطلاع پیدا کردند که خودرو روز یکم مهرماه در بلوار فرحزادی سرقت شده است .

 

نقشه کثیف فروش اپل های میلیونی در سایت دیوار + عکس

در ادامه ی تحقیقات ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با بهره گیری از بانک مجرمان سابقه دار و انجام چهره نگاری موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای به نام “محمد . الف” ۲۵ ساله شدند .

بررسی سوابق “محمد . الف” نشان داد که وی در یکی از سوابق خود نیز در یک نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل نیز توسط اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و مدتی را در زندان گذرانده و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار دارد .

 

تهدید فروشنده اپل های میلیونی در سایت دیوار

با شناسایی تصویر “محمد . الف” از سوی شکات و مالباختگان به عنوان راننده خودرو سراتو مسروقه ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات ویژه پلیسی و با بهره گیری از اطلاعات موجود در سوابق متهم اقدام به شناسایی محل تردد “محمد .

 

الف” در محدوده خیابان فرجام در شرق تهران کرده ، وی را سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی سبزرنگ شناسایی روز ۲۵ آبانماه اقدام به دستگیری وی کردند .

 

با دستگیری “محمد . الف” ، وی در همان تحقیقات مقدماتی صراحتا به سرقت از دو مالباخته به همراه همدستش به نام “میثم . ن” ۳۶ ساله اعتراف کرد که بلافاصله میثم نیز به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت خودرو مورد شناسایی قرار گرفت .

در ادامه ، مخفیگاه میثم در منطقه نظام آباد شناسایی ، او نیز در همان روز در زمان خروج از مخفیگاهش با یک سمند نوک مدادی دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

 

دستگیری سارقان خشن

با انتقال متهمین به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، محل نگهدای خودرو سراتو مسروقه در پارکینگ منزل بستگان “محمد . الف” در خیابان دلاوران شناسایی ، در بازرسی از داخل خودرو مسروقه تعداد زیادی پلاک های دارای سابقه سرقت کشف شد .

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ،با اعلام این خبر گفت :
متهمین در همان تحقیقات اولیه صراحتا به سرقت های مشابه اعتراف کرده و تحقیقات از آنها جهت شناسایی دیگر جرایم  رتکابی آنها در دستور کار قرار گرفته است

 

لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه وشگرد و توسط سرنشیان یک دستگاه خودروسراتو سفیدرنگ مورد سرقت، زورگیری ، ضرب و جرح قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری – بالاتر از بیمارستان رسالت – جنب کلانتری ۱۲۰ سیدخندان مراجعه نمایند.