عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

نامه نوه صدام به ترامپ درمورد جنازه پدرش در ایران

مجموعه : مجله خبری روز
نامه نوه صدام به ترامپ درمورد جنازه پدرش در ایران

نامه نوه صدام به ترامپ درمورد جنازه پدرش در ایران

 

به گزارش ایران ناز ، در یک ادعای عجیب ، نوه صدام حسین ملعون ، مدعی شد جنازه فرزندان صدام یعنی عدی و قصی در اختیار جمهوری اسلامی ایران است و در نامه ای از رئیس جمهور جدید امریکا یعنی دونالد ترامپ درخواست کرد جنازه پدر و عمویش را از ایران پس بگیرد!

 

نوه «صدام حسین» دیکتاتور سابق عراق که هشت سال جنگ را بر ایران تحمیل کرد و پس از آن هم به کشورهای همسایه خود تجاوز نمود، اینک مدعی شده که جنازه‌های پدر و عمویش در دست ایران است.

 

وبگاه روزنامه ترکیه‌ای «دیلی صباح» در این زمینه نوشت: «مسعود عدی صدام» نوه صدام حسین، رییس جمهور سابق عراق در نامه‌ای ارسالی به «دونالد ترامپ»، رییس جمهور آمریکا خواسته تا جنازه عمو و پدرش که به ادعای وی در دست ایران است، پس گرفته شوند.

 

بر این اساس، مسعود عدی صدام در نامه خود به ترامپ نوشته است: «من بعنوان نوه صدام از شما درخواستی دارم. جنازه‌های “عدی حسین” پدرم، و “قصی حسین” عمویم در دست ایران است و این کشور حاضر به برگرداندن آن‌ها نیست.»

 

وی در ادامه نامه خود مدعی شد: «ایران در زمان “اوباما” رییس جمهور سابق آمریکا موفق به دستیابی به جنازه‌های بستگان من شده است. لطفا از نفوذ خود در این رابطه استفاده نمایید تا این جنازه‌ها به ما بازگردانده شوند.»

 

عدی به همراه برادر کوچکترش قصی و پسرانشان چند ماه پس از سقوط بغداد، در 22 ژانویه 2003 در شهر موصل با نیروهای آمریکایی درگیر و پس از شش ساعت نبرد کشته شدند.عدی صدام حسین پسر ارشد صدام حسین و قصی صدام حسین نیز پسر دوم دیکتاتور عراق بودند.

 

 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی