نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی

اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی

نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی

به گزارش ایران ناز نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی است که شما خانم های باید بدانید.یکی از دغدغه‌های خیلی از خانم‌ها از بین بردن موهای زائدشان است و برای این کار وسایل مختلفی وجود دارد؛ از انواع کرم‌های موبر گرفته تا ساده‌ترین راه اصلاح که استفاده از تیغ است و البته برای خیلی از افراد ایجاد حساسیت می‌کند.

 

از بین بردن موهای زائد با روش‌های موقتی و دائمی انجام می‌شود. در روش‌‌های موقت، قسمت زایای ریشه مو از بین نمی‌رود، به همین علت فولیکول آن دوباره به رشد خود ادامه می‌دهد، در حالی که با روش‌های دائمی، قسمت زایای مو از بین می‌رود.روش‌های موقتی از بین بردن موهای زائد انواع گوناگونی دارد و اپیلاسیون یکی از این روش‌هاست.

 

نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی

 

با اپیلاسیون موها از ریشه بیرون کشیده می‌شوند.اپی‌لیدی‌ها دستگاه‌های مکانیکی برقی هستند که گیره‌های سر آن، موها را داخل سر اپی‌لیدی می‌کشند و آنها را از ریشه بیرون می‌آورند که نوعی اپیلاسیون محسوب می‌شود.طبیعتا این روش کمی دردناک هم است، ولی بعد از استفاده مداوم از آن، این درد کمتر هم می‌شود.

 

در ادامه برخی از معایب و مزایای اپی‌لیدی را برای شما توضیح می‌دهیم.- استفاده از این وسیله هم بسیار آسان است؛ آن را به برق می‌زنید و روی قسمتی که مو دارد می‌کشید تا موها را از ریشه‌ در‌آورد. با استفاده از این دستگاه به مرور ضخامت موها کمتر و رشدش کندتر خواهد شد.

 

نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی

 

رشد موها بین ۲ تا ۴ هفته کندتر می‌شود.موهای جدید نسبت به موهای قبل نرم‌تر و نازک‌تر می‌رویند.درد آن در مقایسه با اپیلاسیون (کندن مو با موم یا وکس) کمتر است.دستگاه اپی‌لیدی را یک بار تهیه می‌کنید و می‌توانید تا مدت‌ها از آن استفاده کنید،

 

اما اصلاح با موم یا وکس به تنهایی سخت است و اگر به مراکز اپیلاسیون هم بروید، باید هزینه‌ای بپردازید. علاوه بر ‌آن، همیشه در دسترس نیست.- استفاده از این دستگاه برای اصلاح موهای ضخیم دردناک است. توصیه می‌شود در نواحی‌ای که ممکن است حساس باشند (مثل زیربغل) استفاده نشود.

 

نکاتی در رابطه با دستگاه اپی لیدی

 

به سختی‌ می‌توان بخش‌هایی از بدن مثل پشت پاها یا ران را با دستگاه اپی‌لیدی اصلاح کرد. بعد از استفاده از این دستگاه، پوست ملتهب و قرمز می‌شود و در برخی موارد جوش می‌زند. موها باید به حدی بلند باشند که دستگاه بتواند آنها را بگیرد.

 

هنگام استفاده از این دستگاه ممکن است برخی موها زیر پوست برود.به‌طور کلی در روش‌های اپیلاسیون به علت اینکه موها از ریشه بیرون کشیده می‌شود، احتمال آزردگی بافت اطراف فولیکول مو وجود دارد و همین امر باعث حساسیت، قرمزی و التهاب فولیکول مو (فولیکولیت) می‌شود.