عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

نکاتی درباره ی تاثیر رنگ ها در آرایش

نکاتی درباره ی تاثیر رنگ ها در آرایش

همان طور که میدانید رنگ ها در آرایش تاثیر زیادی دارند.افرادی که از رنگ قرمز برای آرایش لب‌ها و لاک ناخن‌های‌شان استفاده می‌کنند غالبا افرادی جسور، شجاع و با اعتماد به نفس‌اند. این افراد وقتی تصمیم به اجرای کاری بگیرند کمتر کسی می‌تواند آنها را از انجام آن کار منصرف کند.

 

این افراد معمولا به همه هدف‌های‌شان می‌رسند و دوست دارند در همه مراحل زندگی جزو بهترین‌ها باشند. لاک زرد اگر شما در گروه افرادی هستید که خارج از برنامه‌ریزی‌های برندهای مدساز رنگ زرد را برای لاک ناخن‌های‌تان انتخاب می‌کنید باید بگوییم شما در گروه پرانرژی‌ترین و شادترین افراد روی زمین هستید.

 

رنگ زرد خبر از شادی درونی شما دارد. رنگ موی نارنجی انتخاب رنگ نارنجی برای موها اگر‌چه ممکن است چندان متعارف نباشد اما افرادی که این رنگ مو را برای موهای‌شان انتخاب می‌کنند افرادی به‌شدت اجتماعی با اعتماد به نفس بالا هستند. حتی افرادی که این رنگ را برای رنگ ناخن‌های‌شان نیز انتخاب می‌کنند

 

نکاتی درباره ی تاثیر رنگ ها در آرایش

 

در گروه افراد اجتماعی با روابط عمومی بالا قرار می‌گیرند که می‌توانند با تمام گروه‌ها و اقشار جامعه ارتباط خوبی برقرار کنند. لاک مشکی افرادی که لاک مشکی را انتخاب می‌کنند شخصیت‌هایی بسیار سنگی و قدرتمند دارند. آنها مانند کوه قوی‌اند و شخصیت‌هایی حامی و همیشه همراه دارند.

 

اگر در جمع دوستان‌تان یک نفر را دارید که لاک مشکی می‌زند قطعا او می‌تواند بهترین حامی و دوست شما باشد. میکاپ1 رژلب نارنجی ماجرای خانم‌هایی که رژ‌لب نارنجی را انتخاب می‌کنند اما کمی متفاوت است. آنها دوست دارند همیشه محل توجه باشند.

 

جسارت آنها در انتخاب این رنگ بسیار زیاد است. ماجراجویی و کمی خود‌شیفتگی از‌جمله ویژگی‌های این افراد است که به‌نظر می‌رسد با انتخاب رنگ نارنجی برای رژ‌لب به اوج خود رسیده است. رژ‌لب اکلیلی شاید بسیاری از خانم‌ها برای حضور در مهمانی، عروسی یا یک شب‌نشینی زنانه باشکوه سراغ رژ‌لب‌های اکلیلی و براق بروند،

 

نکاتی درباره ی تاثیر رنگ ها در آرایش

 

اما افرادی که به شکل روتین تمایل به استفاده از این رژ لب ها دارند افرادی عاشق پیشه، خوشگذران و اهل گشت و گذارند که تعداد بی‌شماری دوست دارند و می‌توانند با روابط عمومی خوب در جمع‌ها حاضر شوند. لاک صورتی رمانتیک‌ها بیشتر سراغ رنگ صورتی و گلبهی می‌روند.

 

این افراد احساسات زیادی دارند معمولا اهل فعالیت‌های هنری هستند و خلاقیت زیادی در کارهای‌شان دارند. افرادی که این رنگ را برای رژ‌لب و لاک انتخاب می‌کنند کمی زودرنج‌اند به‌همین دلیل باید در انتخاب کلمات هنگام گفت‌و‌گو با آنها خیلی دقت کرد. رژ‌لب گوشتی یا کالباسی افرادی که سراغ رژ‌لب‌های گوشتی و کالباسی می‌روند

 

غالبا شخصیت‌هایی آرام، ساده و خاضع دارند. آنها به‌شدت در مسائل آسان‌گیر هستند و خیلی زود می‌توانند برای مشکلات پیش‌روی‌شان راه چاره پیدا کنند. این افراد تمایل زیادی ندارند تا در جمع‌ها به چشم بیایند. آنها ترجیح می‌دهند در آرامش و در گوشه‌ای مهمانی از هم‌صحبتی با دوستان‌شان لذت ببرند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب