اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نکات مهم برای اصلاح و تغییر مدل ابرو

نکات مهم برای اصلاح و تغییر مدل ابرو

نکات مهم برای اصلاح و تغییر مدل ابرو

 

حالت ابرو و مدل برداشتن آن بسیار در چهره مهم است به گزارش ایران ناز ..چه در مورد برداشتن ابرو ها و چه در مورد برداشتن سایر موهای بدن توصیه می شود بعد از دوش گرفتن اصلاح را انجام دهید چرا که آب گرم منافذ پوست را باز می کند و موها راحت تر از ریشه بیرون می آیند . اگر قبل از دوش ابروها را بردارید ، فرآیند آن بسیار دردناک تر خواهد بود.

 

اشتباه شماره ۲: زیاده روی در برداشتن ابرو
هرچه شکل ابرو به شکل طبیعی ان نزدیک تر باشد زیباتر دیده خواهد شد . زیاده روی در برداشتن ابروها تعادل در سایر اجزای صورت را ازبین می برد مخصوصا اینکه برداشتن ابروها بیش از حد پیشانی را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان می دهد که اصلا زیبا نیست .

 

اشتباه شماره ۳: ابروهای بد تاتوشده
همانطور که گفته شد ابروهایی که به شکل طبیعی نزدیک تر باشند زیباتر دیده می شوند . تاتو ابرو ، کمی ابروها را از حالت طبیعی خارج می کند اما ابروهای بد تاتو شده که رنگ هماهنگ با رنگ پوست و یا مدلی هماهنگ با مدل ابرو نداشته باشند ظاهر را کاملا غیر طبیعی نشان می دهند . توصیه می شود از هاشور ابرو استفاده کنید تا موهای ابرو در جای خود باقی بمانند .

 

اشتباه شماره ۴: ابروهای نیم دایره ای
بدترین مدل ابرو برای یک خانم ابروهای نیم دایره ای شکل هستند چرا که صورت را آویزان نشان می دهند و از زیبایی می کاهند . سعی کنید هیچگاه ابروهایتان مدل گرد و دایره ای به خود نگیرند .

 

اشتباه شماره ۵: ابروهای ویرگولی
ابروی بد شکل بعدی ابروهای حالت ویرگولی هستند که بسیار غیر طبیعی بوده و حتی زیبایی صورت با آرایش را هم خراب می کنند .پس مراقب باشید