عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

همه چیز در مورد نوک سینه خانم ها

همه چیز در مورد نوک سینه خانم ها

همه چیز در مورد نوک سینه خانم ها

 

اگر میخواهید همه چیز در مورد نوک سینه خانمها را بدانید با ما در این مطلب از ایران ناز همراه باشید . نوک سینه زنان نقش مهمی در تحریک جنسی انها دارد . این بخش از اندام خانمها به گزارش ایران ناز هنگام تحريکات جنسي بسيار حساس خواهد شد و بعنوان يک اندام جنسي مهم از آن ياد مي شود. نوک سينه از آن قسمت‌هاي تابو بدن است که علاوه بر اينکه براي همه مهم است خيلي‌ از خانم‌ها ساده‌ترين واقعيت‌هاي ممکن درباره آن را نمي دانند.

 

دخترخانم‌ها که به سن بلوغ مي‌رسند بيشتر از هر چيز ديگري بالغ شدن خود را از سينه‌ها متوجه مي‌شوند.ممکن است سوالات زيادي براي خانم‌ها درباره نوک سينه ايجاد شود حتي آقايان هم از اين قاعده مستثني نيستند. در اين مطلب به چند واقعيت ساده و مسلم درباره نوک سينه که شايد به آن توجه نکرده‌باشيد اشاره مي‌کنم.

 

رنگ نوک سينه تغيير مي‌کند.

 

رنگ نوک و اطراف سينه از قرمز و صورتي تا قهوه‌اي روشن ويا تيره تغيير مي‌کند. رنگ نوک پستان خانم ها در اثر داروهاي ضدبارداري و همچنين در دوران بارداري تيره و تيره‌تر مي شود.

 

نوک سينه اندازه‌اش بزرگ و کوچک مي‌شود.

 

در اثر تحريک جنسي نوک سينه به بزرگترين اندازه خود مي‌رسد. اما هميشه بزرگ شدن آن نشانه تحريک جنسي نيست، گاهي سرما و يا تماس با لباس زير باعث بزرگتر شدن آن مي‌شود.

 

10 20 درصد زنان نوک سينه وارونه دارند

 

منظور از نوک سينه وارونه اين است که نوک سينه بزرگ نمي‌شود. به اين مفهوم که اگر نوک سينه تحريک شود و يا در اثر سرما و هر دليل ديگري بخواهد بزرگتر شود از بيرون چيزي ديده نمي‌شود. اين زنان براي شيردهي گاهي به مشکل بر مي‌خورند که راه‌هايي براي بيرون آوردن نوک سينه وجود دارد اما به هر حال اين يک مشکل خطرناک نيست و کاملا طبيعي است.

 

موي اطراف نوک سينه نرمال و طبيعي است

 

شايد اين برخي خانم‌ها را اذيت کند اما يک پديده کاملا طبيعي است. اگر خيلي آزاردهنده است مي‌توانيد موهاي اطراف آن را برداريد. بهتر است از قيچي استفاده کنيد و آنها را با تيغ نزنيد چون بعد از مدتي ضخيم و بيشتر مي‌شوند.

 

ارگاسم از طريق نوک سينه يک افسانه نيست و اتفاق مي‌افتد.

 

ارگاسم سينه براي زنان يک واقعيت است که براي برخي از خانم‌ها اتفاق مي افتد. به هر حال نوک سينه در هنگام تحريک جنسي بسيار حساس و سفت مي‌شوند و اگر در هنگام رابطه زناشويي مرد بداند که چطور آن را به اوج لذت برساند زن ممکن است از طريق تحريک نوک سينه هم به ارگاسم برسد.

 

البته ميزان آن کاملا به حساس بودن نوک سينه بستگي دارد، نکته مهم اين است که اين يک واقعيت است و اتفاق مي‌افتد. کافيست خانم‌ها همسر خودشان را در اين مورد بيشتر راهنمايي کنند تا به اين حس لذت‌بخش برسند. دنباله رو از ويديو و لينک بغل براي از دست دادن عشق هم نگاه کن

 

مطالب مرتبط:

 

روش اندازه گیری سینه و سایز پستان و سوتین +عکس

 

راهنمای خرید لباس برای خانم هایی که سینه بزرگ دارند

 

با خوردن این چیزها سینه های زنان بزرگ و حجیم میشود

 

روش درمان سرطان پستان

 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی