اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

قطع دستان پسر هندی متجاوز بدست پدر دختر +عکس

قطع دستان پسر هندی متجاوز بدست پدر دختر +عکس

قطع دستان پسر هندی متجاوز بدست پدر دختر +عکس

وقتی دادگاه پسر 17 ساله ای را که به دختر بچه هندی تجاوز کرده بود با وجود اعتراف متهم و تنها به دلیل اینکه سن او زیر 18 سال بود بیگناه دانست و او را آزاد کرد پدر دختر بچه ی بیچاره تصمیم گرفت خودش انتقام بگیرد و عدالت را اجرا کند .

به گزارش ایران ناز  پدر این دخترک با تظاهر به پذیرفتن رای دادگاه با کشیدن نقشه ی عجیبی او را به مکان خلوتی کشاند . پدر هندی خشمگین سپس  دستان متجاوز به دخترش را قطع کرد

قطع دستان پسر هندی متجاوز بدست پدر دختر +عکس

این پسر هندی 17 ساله که به دختر بچه هندی تجاوز کرده بود به عاقبتی شوم دچار شد و هر دو دستش قطع شد.

ماجرا ازین قرار بود که نوجوانی ۱۷ ساله به دختر بچه‌ای هندی تجاوز کرد اما دادگاه هند چون او زیر سن قانونی بود مجازاتی برایش در نظر نگرفت و آزادش کرد.

پدر دختر که نمی‌توانست این نوجوان و کاری را که کرده بود فراموش کند با قطع دستان پسر از او انتقام گرفت.به گزارش دیلی میل پدر ۲۵ ساله این دختربچه در دادگاه اعلام کرد که در ازای پرداخت جریمه نقدی، این پسر را می‌بخشد و حتی او را سوار ماشینش کرد تا به دهکده محل زندگیش برساند اما در میانه‌راه او را پیاده کرد و به درختی بست و دستانش را با تبر قطع کرد.

به گزارش ایران ناز روستاییان پس از مدتی این پسر را یافتند و فورا راهی بیمارستان کردند اما او در حال حاضر حال وخیمی دارد. پدر دختر نیز فراری است و از سوی پلیس به عنوان شخصی که قصد قتل داشته تحت تعقیب است.

مطالب مرتبط:

صاحبخانه پنج روز به دو دزد خانه اش تجاوز کرد +تصاویر

تجاوز خشن در قبرستان به کارمند زن +تصاویر

تجاوز وحشتناک به خانم بازیگر در کافی شاپ + عکس