اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پرستو صالحی در برنامه ماه عسل از اعتیاد پدرش می گوید (عکس)

پرستو صالحی در برنامه ماه عسل از اعتیاد پدرش می گوید (عکس)

به گزارش ایران ناز روز گذشته برنامه ماه عسل مهمان ویژه و متفاوتی داشت که فقط چند دقیقه پس از پایان برنامه, سروصدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده است.پرستو صالحی و برادرش امیر صالحی مهمانان برنامه ماه عسل احسان علیخانی بودند!این خواهر برادر در این برنامه به تجربه زندگی با یک فرد معتاد پرداختند که کسی جزء پدرشان نبوده است!

 

پرستو صالحی از پدرش گفت که تحصیل کرده و تکنسین ارتش بوده و زندگی خوب و شادی داشتند اما پس از آشنایی پدرش با دوستانی که اعتیاد داشتند, زندگی آنها نیز دچار مشکل می شود.صالحی گفته است که وقتی 8 سالش بود متوجه اعتیاد پدرش شده و همین امر باعث سردی روابط بین پدر و اعضای خانواده اش می شود.

 

این مشکل تاجایی ادامه پیدا می کند که آنها مجبور به فروش خانه خود شده و مادر و برادرش به سرکار می روند.پدر آنها که  از کار اخراج شده بود و به ناچار به مسافرکشی روی می آورد. در این سال ها آنها تلاش های زیادی کردند که پدرشان ترک کند اما موفق نمی شوند و وقتی که پدرشان با مادرشان درگیری های متعدد فیزیکی پیدا می کند

 

پرستو صالحی در برنامه ماه عسل از اعتیاد پدرش می گوید (عکس)

 

تصمیمی به جدایی از پدرشان می گیرند.از سال 75 به مدت 13 سال آنها از دور جویای احوال پدرشان بودند تا اینکه یک روز متوجه غیبت طولانی مدت پدر خود می شوند و وقتی به منزلش می روند با جنازه پدرش که از شدت درد دستش را گاز گرفته بود مواجه می شوند.پرستو صالحی که احساساتی شده بود ادامه داد که کاش میشد آن دوران برگردد و به درمان پدرش کمک کند و او را ترک نکند.

 

صالحی گفته است وقتی که برای جمع آوری لوازم منزلش رفتیم یک چمدان دیدم که تمام مصاحبه های من در آن بود و آنجا بود که خیلی دلم سوخت!امیر و پرستو صالحی در پایان صحبت هایشان گفتند که باید وقت بیشتری می گذاشتند و به اعتیاد به چشم یک بیماری نگاه می کردند.

 

این صحبت ها و جسارت پرستو صالحی در بیان این حقایق با واکنش کاربران در فضای مجازی قرار گرفته و آخرین پست وی پس از گذشت 7 ساعت از انتشارش, بیش از 58 هزار لایک گرفته است و به شدت مورد توجه قرار گرفته است!پرستو صالحی در این پست نوشته است:”ممنونم كه شنيديدممنون كه ديديدممنون كه فهميديدممنون از احسان عليخانی و برنامه ماه عسل كه فرصت دادن بغض مونده تو گلوم بشكنه سپاس