اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

پزشکان 150 کرم از بدن زن زیبا بیرون کشیدند +تصاویر

پزشکان 150 کرم از بدن زن زیبا بیرون کشیدند +تصاویر

پزشکان 150 کرم از بدن زن زیبا بیرون کشیدند 

 

به گزارش ایران ناز زن جوان هندی وقتی بخاطر دل دردهای شدیدش به بیمارستان مراجعه کرد از دیدن انچه باعث دلدردش شده بود شوکه شد! روده ی این زن با 150 کرم انگلی مسدود شده بود و پزشکان با دیدن اینهمه کرم درون بدن این زن زیبا  جوان شوکه شده بودند. پزشکان هندی موفق شدند پس از 5 ساعت عمل جراحی 150 کرم را از شکم یک زن هندی خارج کنند .

 

ایران آنلاین /به گزارش ایران ناز به نقل از میرر، این زن 22 ساله ماهها بود که از درد شکم عذاب می کشید .” نیها بیگم ” 22 ساله پس از درد و رنج زیادی به بیمارستانی در ولایت اوتارپرداش در هند منتقل شده و پزشکان با اسکن شکم وی متوجه کرم های زیادی در ناحیه شکم وی شده اند .

پزشکان 150 کرم از بدن زن زیبا بیرون کشیدند +تصاویر

دکتر ” آناندا پراکاش ” متخصص و جراح گفت : ” ما متوجه شدیم چیزی روده این زن را مسدود کرده است . کرم ها اطراف روده ی این زن را مسدود کرده و به روده فشار می آوردند پدیده ای بسیار نادر و غیر معمول که تا کنون با آن برخورد نکرده بودیم. به نظر می رسد تخم کرم ها در حین خوردن خوراکی آلوده از طریق دها ن وارد بدن ” نیها ” شده و در شکم وی رشد کرده بودند . ما توانستیم پس از جراحی طولانی مدت همه کرم های مزاحم را از شکم وی خارج کنیم .”

 

مطالب مرتبط:

 

علائم انگل داشتن چیست؟

 

6 متر کرم انگلی از بدن این مرد بیرون کشیده شد (عکس)