عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

این پسر سیاهپوست فرزند بیل کلینتون است؟ +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
این پسر سیاهپوست فرزند بیل کلینتون است؟ +عکس

این پسر سیاهپوست فرزند بیل کلینتون است؟ 

 

در آخرین روزهای باقیمانده تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، بتازگی یک پسر سیاهپوست مدعی شده است که پسر بیل کلینتون میباشد ! به گزارش ایران ناز این جوان سیاه پوست آمریکایی پس از اینکه مدعی شد پسر بیل کلینتون است، خواستار انجام آزمایش دی.ان.ای برای اثبات ادعایش شد.

 

 

به گزارش آناتولی، دنی ویلیامز، جوان سیاه پوست آمریکایی در باشگاه ملی مطبوعات واشنگتن با ادعای اینکه پسر بیل کلینتون، همسر هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، خواستار انجام آزمایش دی.ان.ای برای اثبات ادعایش شد.

 

وی گفت: “من پسر بیل کلینتون هستم. هیلاری نامادری من و چلسی خواهر من است”.این سیاه پوست ساکن ایالت آرکانزاس آمریکا همچنین اعلام کرد: ادعایش در این زمینه جدید نیست و از سال 1990 به دنبال اثبات آن است.

 

به گفته ویلیامز، وی پسر بیل کلینتون است و مادرش را که به مواد مخدر معتاد بوده در سنین خردسالی از دست داده است.وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا از سوی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه این انتخابات حمایت مالی می شود یا نه، گفت: “از هزینه وکیل گرفته تا تمامی مخارج را شخصا پرداخت می کنم. تلاش من برای اثبات این ادعا به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ارتباطی ندارد”.

 

 

مطالب مرتبط:

 

هیلاری کلینتون باز هم مادربزرگ شد (عکس)

 

مشخص شدن بیماری هیلاری کلینتون (عکس)