اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

پیام ویژه و رقص ایرانی اوباما با فریال +تصاویر

پیام ویژه و رقص ایرانی اوباما با فریال +تصاویر

پیام ویژه و رقص ایرانی اوباما با فریال +تصاویر

 

فریال گواشیری دستیار ایرانی اوباما در شرف عروسی است و بزودی جشن ازدواجش را برگزار میکند . این بانوی ایرانی به مناسبت ازدواجش پیام زیبایی از رئیس جمهور آمریکا باراک اوباما دریافت کرد و به گزارش ایران ناز  اوباما با وی به سبک ایرانی رقصید .

 

در عکسهاي جديد عکاس کاخ سفيد، باراک اوباما در حال رقص ايراني با دستيار ارشدش فريال گواشيري که ايراني تبار است و به زبان فارسي مسلط است ديده ميشود.

پیام ویژه و رقص ایرانی اوباما با فریال +تصاویر 

رقص باراک اوباما با دستيار ايراني اش

 

فريال گواشيري، دستيار ايراني تبار باراک اوباما، رئيس جمهوري آمريکا در روز ازدواجش، پيامي ويژه از رئيس جمهور دريافت کرد.اوباما در پيامي ويدئويي، پيوند فريال و همسرش محمد “مو” ميرقهاري را تبريک گفت. پرزيدنت اوباما در اين پيام گفت:

پیام ویژه و رقص ایرانی اوباما با فریال +تصاویر

 

«فريال ، ميخواهم به تو و مو تبريک بگويم در اين روز. من و ميشل خيلي دوست داشتيم با شما جشن بگيريم. اما مي دانم که سرت به اندازه کافي شلوغ هست که من و مأموران حفاظتي هم بخواهيم اضافه شويم. در ضمن بد نيست چند روزي را از رئيست دور باشي. مي خواهم بداني که بهت افتخار ميکنم و خيلي خوشبخت هستيم که تو را در زندگي مان داريم؛ حضور شادمانه و لبخندت را که هر روز صبح زماني که وارد دفترم مي شوم، لبخند دلپذيرت را مي بينم و با اينکه هر روز نميتوانم بگويم اما امروز مي توانم بگويم که ازت ممنونم. اگر بتواني من را تحمل کني، حتما مو را هم مي تواني تخمل کني. و مو ! تو هم بدان که من مراقب فريال هستم پس خراب کاري نکن. من و ميشل به شما تبريک ميگوييم و دوستتان داريم.»

 

فريال گواشيري  به عنوان دستيار شخصي رئيس جمهوري آمريکا در کاخ سفيد مشغول به کار است. او، سفرهاي خارجي و ملاقات هاي پرزيدنت اوباما را برنامه ريزي مي کند. همچنين در هماهنگي رويدادهايي مانند جشن نوروز در کاخ سفيد نقش دارد.

 

فريال گواشيري عضو فعال بنياد زنان آمريکايي ايراني تبار نيز هست و به زبان فارسي مسلط است. او در يکي از کنفرانس‌هاي سالانه اين بنياد گفت که قصد دارد پس از پايان دوران خدمتش در کاخ سفيد، به عنوان معلم يا يک فعال خدمات اجتماعي مشغول کار شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

دیدار و شام آخر باراک اوباما و آنگلا مرکل

 

تظاهرات آمریکاییها علیه ترامپ و واکنش اوباما +تصاویر

 

سوژه شده فیلم رقصیدن دختر آقای رییس جمهور (عکس)