عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

پیدا شدن یک عنکبوت شبیه به یک غذای گرانقیمت (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
پیدا شدن یک عنکبوت شبیه به یک غذای گرانقیمت (عکس)

پیدا شدن یک عنکبوت شبیه به یک غذای گرانقیمت (عکس)

 

مردی پس از پیدا کردن یک عنکبوت عجیب که شبیه به یک تکه سوشی است و در خانه اش مخفی شده بود، آن را به اینترنت آورد و معرفی کرد تا موجب حیرت کاربران شود.

 

ویلیام ویلیامسون، از سیدنی استرالیا، عکسی از یک جاندار عجیب و غریب را در یک گروه محلی فیس بوک به امید اینکه کسی بتواند آن را تشخیص دهد، پست کرد. مردم به سرعت تشخیص دادند که آن عنکبوت شبیه به یک تکه کوچک سوشی است که با برنج، آووکادو و تخم مرغ پخته می شود.

 

پیدا شدن یک عنکبوت شبیه به یک غذای گرانقیمت (عکس)

 

اکثریت کاربران رسانه های اجتماعی ادعا کرده اند که قبلاً هرگز چنین چیزی را ندیده بودند. یک نفر گفت:” در نگاه اول فکر کردم این یک سوشی است.” دیگری گفت:

 

” آیا این چیزیست که خرگوش عیدپاک و یا سگ تف می کند؟” یک کاربر از یافتن این موجود هشت پا کاملاً وحشت کرده بود و از آقای ویلیامسون درخواست کرده بود تا “خانه را کامل سم پاشی کند.”

 

به گزارش ایران ناز این عنکبوت مرموز در نهایت به عنوان یک عنکبوت اوردگاریوس شناخته شد ؛ نوعی عنکوبت که در ساحل شرقی استرالیا یافت می شوند و خوشبختانه هیچ تهدیدی برای انسان ها ایجاد نمی کنند و بر طبق نظر موزه استرالیا، طدل یک ماده کاملاً بالغ اش می تواند به 2.5 سانتی متر برسد.

 

بر خلاف بسیاری از عنکبوت ها که تار عنکبوت می سازند، این عنکبوت با شکوه راه های بیشتری برای گرفتن طعمه خود دارد و راه متفاوت آنها این است که از یک نخ ابریشمی چسبناک استفاده می کنند

 

که در انتهایش یک گلبول دارد و بویی شبیه بوی یک نوع خاص پروانه ماده تولید می کند است بوی آن بید نر را جذب می کند و آن ها را در ابریشم به دام می اندازند. این عنکبوت ها معمولاً در باغ آویزان می شوند و در حفظ و دفع آفات عالی هستند.